Andrea Verešová plní pracovní závazky v Dubaji, ale čas na zábavu si najde. Vyznala se z lásky k tomuto místu a vysvětlila, proč sem ráda jezdí

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Andrea Veresova
Zdroj: Nextfoto

O tom, že se modelka Andrea Verešová aktuálně nachází v Dubaji, jsme vás již informovali. Dle jejího popisu to vypadalo, že si nenajde žádný prostor pro zábavu. Nakonec si ale Andrea dle instagramu užívá i jinak než pracovně.

Práce i zábava

Od chvíle, kdy Andrea sdílela první obrázek z Dubaje, zásobuje fanoušky na instagramu fotkami.

„Na pár dní opět v Dubaji. Tentokrát pracovně. Čekají nás obchodní schůzky, nové spolupráce, CBG Gala Bussines Dinner a příprava nových projektů,“ napsala k první fotce z Dubaje.

CBC Gala Business Dinner má již za sebou. Pochlubila se snímkem v černém kostýmku u řečnického pultu, jímž poděkovala za možnost zúčastnit se této události.

„Bylo pro mě velkou ctí zúčastnit se 25. ročníku CZECH BUSSINES COUNCIL a získat nové informace v oblasti podnikání a právních podmínek v Dubaji na území UAE a podělit se o cenné zkušenosti všech zúčastněných,“ napsala k němu.

A protože život není jen práce, ale i zábava. Pochlubila se Andrea i fotkou v plavkách.

„Pro někoho je Dubaj místem bez přírody, plné mrakodrapů a drahé zábavy. Pro mě je to necelých 6 hodin za sluníčkem,“ popsala, jak ona vnímá Dubaj.

Kromě toho je však pro ni Dubaj místem s výbornými restauracemi a místem skvělých nákupů.

„Místo, kde mohu lenošit na lehátku, ale i pracovat a fotit nové kolekce mých značek,“ dodala.

Je tedy vidět, že pro Andreu je Dubaj velmi vzácným působištěm, které má místo v jejím srdci a kam se ráda vrací. Dle fotek si svůj pobyt opravdu velmi užívá.

Zdroj: OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články