Andrea Verešová si odskočila od rekonstrukce dceřina pokoje do Dubaje. Chystá tam nové projekty

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Andrea Veresova
Zdroj: Profimedia

Andrea Verešová má luxus ráda, o tom nejspíše nikdo nepochybuje. Své rodině se však snaží dopřávat úplně stejně. Takže zatímco její dcera odjela pryč, maminka se pustila do předělávání jejího pokoje. Náročnou práci teď ale na čas přerušila a odjela pracovně do Dubaje.

Nový pokoj pro dceru

Jakmile její dcera Vanessa odjela na Nový Zéland, kde se na kempu vrcholově věnuje snowboardingu, rozhodla se modelka předělat její dětský pokoj.

„Využila jsem toho, že dcera 3 týdny trénuje na Novém Zélandu, a rozhodla jsem se jí zrekonstruovat dětský pokoj,“ prozradila modelka na instagramu a ukázala i vizualizace, jak bude pokoj vypadat.

Nebude asi překvapením, že se bude jednat o luxusní pokoj pro patnáctiletou slečnu. Přeci jen luxus je něco, co si modelka rozhodně nikdy neodepře.

Od rekonstrukce si teď odskočila do Dubaje. A jak jinak než opět luxusně.

Kráska v Dubaji

Modelka sice nedávno v jednom z rozhovorů uvedla, že věk už je na ní znát, ale my to rozhodně nepoznáme. Vypadá totiž naprosto fantasticky!

„Back to my favorite city,“ napsala k fotce v krásných modrých šatech, které nechaly vyniknout jejím dlouhým nohám.

Fanouškům zároveň vysvětlila, proč se v Dubaji nachází.

„Na pár dní opět v Dubaji. Tentokrát pracovně. Čekají nás obchodní schůzky, nové spolupráce, CBG Gala Bussines Dinner a příprava nových projektů,“ vypsala všechny své aktivity, kterých rozhodně není málo.

Bude mít vůbec modelka čas na nějakou zábavu? Vzhledem k tomu, že napsala, že se nejvíce těší na výlet do pouště, je jasné, že trochu klidu a zábavy si také dopřeje.

Pak se ale již vrátí domů a bude pracovat na dodělání pokoje, aby dcera přijela do hotového.

Zdroj: Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články