Andrea Sestini Hlaváčková skočila nahá do bazénu. Její kameraman sklidil kritiku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
andrea sestini hlavackova
Zdroj: Nextfoto

Bývalá tenistka Andrea Hlaváčková zaujala své fanoušky na instagramu. Ukázala video, během kterého skočila nahá do studené vody, aby si zaplavala.

Bohužel ale své sledující nepotěšila, protože právě ve chvíli, kdy skončila do bazénu, se kameraman otočil na aktuální bydlení Hlaváčkové. Fanoušci tak komentovali hlavně jeho práci, protože nezachytil ten nejlepší moment. Užít si tak můžete pohled do okolní krajiny.

Nádherné prostředí využila Andrea k relaxaci

Andrea si užívá na nádherném místě. Sledující se samozřejmě dotazují, kde nabírá síly. Vypadá to jako luxusní vila, jejíž okolí rozhodně stojí za procházku. K dispozici má také bazén, který využila k plavání.

Plavky si na sebe ale nevzala. Na videu je vidět, jak Andrea vychází z místnosti, zabalená pouze v ručníku. Přichází ke schůdkům, které vedou do vody. Diváci pak jen vidí, jak se tenistka začíná odhalovat, ale v tom kamera zamíří doprava.

Když se vrací zpátky, Hlaváčková už si klidně plave ve vodě, ručník je pohozený na zemi. Fanoušci ale touží po tom, vidět tenistku nahou. Kritiky se tak dočkal kameraman. „Teda ten kameraman je ale nešikovný, otočí se v ten nejmíň vhodný okamžik,“ napsal jeden sledující.

Tenisu se stále věnuje, ale chtěla by se stát úspěšnou moderátorkou

Fanoušci jsou ale nadšeni hlavně místem, na kterém se Andrea nachází. Bohužel se zatím nedozvěděl, kde tak kouzelné místo je. Nicméně okolí jejího bydlení je opravdu nádherné, všude kolem je příroda a výhled z vody poskytne ten správný odpočinek pro mysl.

Andrea společně s manželem Fabriziem, který je samozřejmě autorem videa, chtějí druhé miminko. Zatím je ale všechno v plánu, a tak se tenistka může věnovat zdokonalování v novém oboru, který ji velmi baví.

„Chtěla bych se věnovat moderování nebo být reportérkou, ubírat se tímto směrem,“ řekla pro Super. V loňském roce se stala moderátorkou na stanici Radiožurnál Sport. Navíc je jejím bývalým švagrem úspěšný moderátor Libor Bouček, takže se má také od koho učit.

Zdroj: Instagram, Super

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články