Andrea Pomeje trávila silvestra jinak než obvykle. Kvůli covidu nemá kšefty

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
andrea pomeje
Zdroj: Profimedia

Andrea Pomeje kvůli covidu nejen nemá kšefty, ale po několika letech také trávila silvestra jinak, než je zvyklá. Kvůli koronaviru jsou totiž omezené akce nejen v barech nebo hotelech.

Společenský život se bohužel dostal do takových rovin, že není vlastně skoro žádný. Andrea pracuje jako DJka, a je tak jasné, že přišla o spoustu pracovních příležitostí. Koronavirus se na její práci a samozřejmě výdělku podepsal.

Andrea je zvyklá být každý víkend v práci

V letošním roce si Andrea udělala nedobrovolné volno, protože akce byly hodně omezené. „Měla jsem mít mezi svátky spoustu hraní. Diář se ale bohužel vyprázdnil a moc mě to mrzí,“ řekla pro super.cz Andrea, která je vdovou po Jiřím Pomeje.

Zrušený má i byznys v pražském rezidenčním klubu, kam se velmi těšila. Na všem špatném ale nachází i pozitivní věci. Letos nový rok přivítala v klidu domova, vedle sebe bude mít hlavně svého partnera a dceru Aničku.

„Silvestr byl pro mě vždy pracovní, ale tentokrát to bude postaru s televizí a jednohubkami. Ťukneme si večer na přípitek. Neplánujeme žádný mejdan s kamarády, budeme s partnerem doma,“ prozradila DJka před silvestrem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ANDREA POMEJE (@andreapomeje)

Lenošení s partnerem po celé svátky

Na svém Instagramu pak také zveřejnila video, ve kterém dostávají oba svému slovu a opravdu se od vánočních svátků pouze válejí v posteli. Video má pouze 15 vteřin, ale je v něm jejich celý program od Vánoc až po silvestra.

Partner Petr Plaček leží na zadní straně gauče, Andrea si často lehá před něho. V několika sekundách je vidět, jak se oba dva postrkávají a dělají si schválnosti. Andrea se pak fanoušků zeptala, jestli to mají doma podobně.

Mnoho z nich odpovědělo, že u nich doma je to samé. Kdy jindy si užít pohodu s partnerem v posteli, když ne o vánočních svátcích, kdy stejně spoustu lidí nemůže do restaurace na drink? Andrea sice měla letošního Silvestra jiného než obvykle, ale rozhodně si ho užila.

Zdroj: super.cz, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články