Amber Heard: Aquaman byl možná její poslední velkofilm. Herečka utekla s dcerou do Španělska a natáčí nezávislé filmy

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Amber Heard
Zdroj: Profimedia

Bylo o ní slyšet v podstatě pořád, a to díky soudním tahanicím s Johnny Deppem. Nyní jakoby se Amber Heard propadla do země. K překvapení mnoha fanoušků si uhájila působení v pokračování o Aquamanovi, ale vypadá to, že tím s Hollywoodem skončila a raději přešla na nezávislé filmy.

Když v roce 2016 podávala herečka žádost o rozvod, bylo již z dokumentů zřejmé, že o klidný proces se jednat nebude.

Jak připomíná server People, současně s touto žádostí byla podána také žádost o zákaz přiblížení. Herec měl dle přiložených dokumentů Amber verbálně a fyzicky ubližovat.

Soudní tahanicí se bavil celý svět

Johnny Depp odmítal nařčení herečky a samotný rozvod skončil v roce 2017 vyrovnáním Deppa a Heard ve výši 7 milionů dolarů, které herečka slíbila darovat charitě, což dle serveru Esquire učinila.

Amber se pak nezdráhala svého bývalého manžela pomlouvat v každém rozhovoru a vznesla vážná obviněné ohledně domácího násilí.

Johhny Depp to v roce 2018 nevydržel a podal na herečku žalobu za pomluvu. Proces byl ostře sledovaný, z některých záběrů herečky se staly internetové memes.

Zničené herecké kariéry

Amber nakonec zbyly oči pro pláč, protože soud dal za pravdu herci, který měl kvůli procesům doslova zničenou hereckou kariéru. Byl dokonce vyjmut z filmové série Fantastická zvířata a nahrazen.

Právě vyhraný proces mu ale otevřel dveře a opět získává nové role. Amber Heard si sice obhájila místo v pokračování o Aquamanovi, ale její role byla oproti plánům minimalizována.

Server Collider uvádí, že z celého filmu je na obrazovce vidět jen 20 minut a málokdy je ústřední postavou. Původně ale bylo v plánu její úplné nahrazení, takže nakonec to pro ni dopadlo relativně dobře.

Bývalí manželé se pak dle serveru Women´s Health dohodli, že namísto 10 milionů dolarů odškodní Amber svého bývalého manžela „pouze“ částkou 1 milion dolarů.

Útěk do Španělska

Kam ale nyní Amber Heard zmizela? Prodala svůj dům v Kalifornii a společně s dcerou Oonagh Paige, kterou jí odnosila náhradní matka, se odstěhovala do Španělska.

Konkrétně na Mallorcu, kde vystupuje pod jménem Martha Jane Cannary. Možná vám je toto jméno povědomé. Jedná se totiž o skutečné jméno pistolnice Calamity Jane.

Dle serveru People se zde Heard plně věnuje své dceři, chodí s ní například na hřiště a na procházky.

„Umí ​​španělsky, s mexickým přízvukem, a je vždy velmi zdvořilá a přeje lidem dobré ráno. A všichni se k ní tady chovají normálně,“ prohlásil pro server Marca jeden z obyvatelů Costitx, kde herečka žije.

Dle serveru Esquire se zde snaží zapomenout na soudní proces.

Rozhodla se začít účinkovat v nezávislých filmech a jeden z nich, V ohni, už má za sebou i premiéru. Do Hollywoodu se tak herečka jen tak nevrátí.

Zdroje: People, Collider, Esquire, Women´s Health, Marca, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články