Alžběta Kolečkářová se těžce vyrovnává se smrtí partnera. Přesto na sobě pracuje a zhubla 30 kilo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Alzbeta Koleckarova
Zdroj: Profimedia

Ve druhé řadě Česko Slovenské SuperStar se umístila na 6. místě. Alžběta Kolečkářová od té doby prošla velmi dlouhou cestou, která ani v nejmenším nebyla jednoduchá. Musela se na ní mimo jiné vyrovnat se ztrátou svého přítele, který spáchal sebevraždu.

Kolečkářová se sama stará o dva malé syny. Není to pro ni ani trochu snadné. Smrt partnera ji velmi sebrala. Snaží se ale pracovat a z psychických problémů se tak nějakým způsobem dostat.

„Zaměstnala jsem se prací, která mě naprosto naplňuje. Ale teď to na mě dolehlo a budu situaci řešit s psychoterapeutem. Nechci jíst antidepresiva, tak věřím, že terapie pomůže,“ říká v rozhovoru pro Blesk.

Snaží se myslet na své fyzické i psychické zdraví

Nejhorší pro Alžbětu bylo vysvětlit celou situaci dětem. O smrti tatínka jim řekla hned. „Malý Lenny to ještě nevnímá, ale Louisovi jsem řekla, že táta je v nebíčku. Ptal se mě, kdy se s ním může vidět. Řekla jsem mu, že kdykoli, kdy bude chtít,“ vysvětluje.

Kromě toho, že se teď Alžběta snaží zaměstnat co nejvíce hudbou, věnuje se také tomu, aby dobře vypadala. Starost o vlastní tělo jí pomáhá se s problémy určitým způsobem vypořádat.

Zhubla 30 kilo

„V momentě, kdy jsem měla po porodu, ať už po jednom, nebo po druhém, tak jsem měla okolo 90 kilogramů. Mám 157 centimetrů, takže jsem byla opravdu obrovská. A nebylo mi to příjemné,“ říká Kolečkářová v rozhovoru pro web Pro ženy.

V současné době se udržuje na 60 až 65 kilogramech. Byly prý chvíle, kdy vážila dokonce kolem 57 kilo, to už jí ale připadalo příliš a necítila se dobře.

„Za mě osobně je v hubnutí několik zásad, které když člověk dodržuje, tak to jde snadno. Zásadní je pohyb a s ním související motivace, která plyne z lidí, které máme kolem sebe. A potom je to rozhodně vyvážená strava,“ radí hudebnice.

Zdroj: Pro ženy, Aha!, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články