Alice Bendová zveřejnila fotku v plavkách a vyjádřila se k prezidentským volbám. Nemusím, ale půjdu, napsala

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alice bendova
Zdroj: Profimedia

Alice Bendová si v současné době užívá dovolenou na Tenerife. Poslední dobou ale myslí především na Českou republiku a na prezidentské volby. V příspěvku, na kterém se fanouškům ukázala v plavkách, připsala svůj názor na volby a informovala je, že ona si je rozhodně ujít nenechá.

Krátce před koncem roku informovala Bendová své sledující, že v Českou republiku nějak ztrácí naději. „U nás doma v Čechách to milujeme, ale nějak s postupem času a s vládami a prezidenty, kteří by nás měli vést a reprezentovat, pomáhat, racionálně rozhodovat, ztrácím naději,“ uvedla.

Teď ale dala sledujícím najevo, že i když se postupně zabydluje ve Španělsku, Česká republika je jejím domovem a záleží jí na tom, co se zde bude dít. Proto k pátečním, nebo sobotním volbám rozhodně dorazí.

Nemusím, ale půjdu

Bendová nemá ráda, když ji do něčeho lidé nutí. Když jí někdo říká, že něco musí, tak ji to dovede pořádně rozčílit. A to vnímá právě i v případě voleb, většina lidí si totiž myslí, že jít k volbám je povinnost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendova (@alice_bendova_official)

„Rozdělená společnost, pohádané rodiny. Nemůžu pochopit, že mi někdo řekne, že musím jít volit!!!! Nemusím. Ale půjdu. A nikdy nikoho nesoudím podle toho, koho volí,“ napsala na své sociální síti.

K odlehčení vážného tématu pak přidala snímek, na kterém se v radostné póze předvedla sledujícím v plavkách. Jak její dobrá nálada a teplé počasí souvisí s volbami, není jasné, to ale nikdo z fanoušků neřeší.

„Proboha, ať si každý volí koho chce, je to jeho právo. Tak mu ho neberme a nesuďme ho, pokud toho člověka dobře neznáme. A mějme se rádi a buďme šťastní, že dýcháme a že vyjde slunce,“ vzkázala pak Bendová.

Fanoušky si proslovem získala

Těžko říct, zda je to jejími upřímnými slovy, nebo tím, jakou veselou fotku k příspěvku přidala. Fanoušky si každopádně Bendová získala, a ti tak naplno souhlasí s tím, co napsala. „Přesně jak píšete, Alice, v poslední době z každé strany urážky, zesměšňování, hádky, rozepře. Děkuji za pozitivní a nikomu nic nevnucující příspěvek,“ napsala jedna sledující.

„Celé léto čekám na tuhle fotku. A nakonec přijde v zimě před volbami,“ směje se pak další sledující, který očividně oceňuje více postavu Bendové než její pozitivní uvažování. „Souhlasím s vámi. Jste moc hodná. A sluší vám to,“ chválí pak někdo v dalším komentáři.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články