Alice Bendová si rýpla do České republiky, prý v ní ztrácí naději. Před svátky si užívá moře a sluníčka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alice bendova
Zdroj: Nextfoto

Většina lidí je nadšená z toho, že je za okny sníh. Alici Bendovou ale české počasí netrápí. V současné době si užívá v zahraničí, kde je podle jejích slov skvěle. A to nejen proto, že má za barákem moře, ale i proto, že to jde s Českou republikou podle ní v poslední době dost z kopce.


Bendová se pochlubila fanouškům s tím, jak si v posledních dnech žije, a zároveň si postěžovala na to, že v Česku je čím dál víc politických i ekonomických problémů. Dala tak před Vánoci sledujícím něco na přemýšlení a zdá se, že většina lidí s ní souhlasí.

U nás je hezky, ale…

„Co k tomu dodat, milujeme to tady. Sice si to teď užíváme pracovně, vyklízíme, uklízíme, pereme, luxujeme, vrtáme, myjeme, aby ten byt pro vás na pronájem byl v lesku. Chceme si tu vytvořit větší působiště, trochu se tu rozšířit a nabídnout vám toho více. Nechte se překvapit,“ napsala na úvod herečka z Kanárských ostrovů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendova (@alice_bendova_official)

Fanouškům místo bytu na Tenerife, o němž celou dobu básní, ukázala raději několik fotek moře a krátké video, na kterém je vidět, že i když u nás je venku bílo, ona si s rodinou užívá tepla a sluníčka. V druhé části příspěvku si pak postěžovala na Českou republiku.

„U nás doma v Čechách to milujeme, ale nějak s postupem času a s vládami a prezidenty, kteří by nás měli vést a reprezentovat, pomáhat, racionálně rozhodovat, ztrácím naději,“ uvedla.

Dodala, že to vidí především proto, že hodně cestuje a všímá si rozdílů mezi námi a zahraničím. „Nemám iluze o tom, že jinde nejsou problémy. To jen, aby někdo neřekl, že si snad myslím, že jinde je to stoprocentní. Hlavně si nemyslete, že se někam stěhujeme. Ne. Ale jen vytváříme větší zázemí do budoucna jinde, kde je teplo, levněji (mnohem) a lidé se smějí,“ doplnila na závěr.

Fanoušci souhlasí

I když svým příspěvkem příliš pozitivních myšlenek fanouškům nepředala a mnoho z nich se spíše začalo zamýšlet nad tím, zda by za hranicemi skutečně nebylo lépe, získala si Bendová sledující na svou stranu. Většina z nich s ní souhlasí, jen málokdo si ale bohužel může dovolit jen tak odcestovat jako ona.

„Už o tom přesvědčuji manžela dva roky. A cítím to stejně. Tak někde začít znova. Zvládají to jiní, zvládneme to taky,“ napsala jedna z fanynek odhodlaně. Další pak dodává: „To teda čumím jak puk. Dobrá úvaha. Se vším souhlasím. Ale kde je vás více? Myslím umělců. Připadá mi, že vám vše vyhovuje. Nikdo se neozývá, asi se mají všichni až moc dobře. Máte u mě velké plus.“

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články