Alice Bendová se vystavila v plavkách. Kdyby se vyfotila z druhé strany, tak bychom se prý lekli

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Bendova Alice
Zdroj: Nextfoto

Alice Bendová zásobuje sociální sítě svými fotkami, občas se jedná o snímky v plavkách. Krásná herečka si nedávno postěžovala, že se svou postavou, která jí zůstala po zimě, není příliš spokojená.

O herečce Alice Bendové je všeobecně známo, že je to krásná žena s postavou, kterou jí mohou závidět i o polovinu mladší kolegyně.

Její zimní postava není údajně ideální

Ona sama je ke svému tělu ale kritičtější. „Dnes ráno jsem si stoupla na váhu, spadla jsem leknutím na záda, a když jsem se probrala, zjistila jsem, že to není zlý sen,“ napsala nedávno na svůj instagram.

Nepodlehla ale chmurám a okamžitě s tím začala něco dělat. „Obula jsem běhací boty, natáhla skrývací mikinu a vyrazila běhat. A to budu dělat každý den, dokud tu zimní p*del nevytřesu,“ dodal.

S postavou je stále nespokojená

S tím ale rozhodně nesouhlasí její fanoušci. Podle nich vypadá na svých fotkách, zvláště na těch v plavkách, jednoduše skvěle.

Ale i na to má sympatická Alice odpověď. „Já nevím, jak jsem to udělala, ale tady na té fotce (asi díky sedátku z písku) se mi jakoby zúžil pas, jinak ze strany mám pasisko,“ napsala například v březnu ke své fotce z dovolené.

A ve stejném duchu pokračuje i nyní. V úterý na svém instagramu sdílela snímek, na kterém se opaluje u bazénu. Její pevné břicho vypadá vyloženě skvostně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendova (@alice_bendova_official)

Podle sledujících vypadá prostě skvěle

„Kdybych to fotila z druhé strany, tak mi věřte, že byste se lekli,“ napsala sebekriticky. Možná je Alice opravdová kouzelnice s fotoaparátem či úžasná modelka. Nebo je prostě jen příliš sebekritická.

Její fanoušci mají jasno. „Ali, Ty jsi TOPka,“ napsal jeden z fanoušků. „To jsou panoramata, Alice,“ napsal další. „Ženská, která jen mládne,“ vystihl sledující Luboš.

Zdroj: Expres, Instagram, Život v Česku

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články