Alice Bendová s humorem oznámila, že hledá náhradu za svého partnera. Na pláži koukal po jiných

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Alice Bendova
Zdroj: Nextfoto

Alice Bendová si velkou část svého života užívá v zahraničí u moře. I v současné době posílá do Čech fanouškům pozdravy z pláže. A jako vždy to dělá svým osobitým a humorným způsobem. Částečně proto, aby pobavila své sledující, částečně proto, aby potrápila svého partnera.

Alice nikdy netvrdila, že na svého partnera nežárlí. Většinou je to ale v rámci mezí. Tentokrát se smíchem na instagramu oznámila, že hledá za svého muže náhradu, protože až příliš často kouká po jiných.

Místo na pláži si umí vybrat

Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Tohle heslo si nejspíš bude pro příště Bendová pamatovat. Její muž totiž dorazil na pláž u moře jako první a vybral si místo s výhledem na dvě krásné ženy v plavkách. A Alici se to ani trochu nelíbí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendova (@alice_bendova_official)

„Příště přijdu brzy a vyberu si místo já. Se podívej doprava, to je úplně jasný, proč sis tohle místo vybral. To se na to mám celý den tady koukat, na to tělo?“ ptá se na videu. Její muž jí se smíchem odpovídá, že ona nemusí, on se ale bude dívat rád.

Ke snímku pak herečka připsala, že hledá porozumění, lásku, pochopení a zázemí. Na její inzerát se ozvalo hned několik sledujících, kteří její smysl pro humor ocenili. V případě, že by myslela opuštění manžela vážně, rozhodně by tedy nouzi o nápadníky neměla.

Tělo závidí i své dceři

Bendová vypadá skvěle, očividně má ale pocit, že některé ženy kolem ní vypadají lépe. Kromě několika žen na pláži projevila malou žárlivost i vůči své dceři.

„Ráda bych to tělo vydávala za své, ale je to tělo, které jsem si porodila. A jsem na něj patřičně pyšná,“ napsala hrdě k fotce, na které sledujícím ukázala svou dceru.

Alice má jednoduše dar všechno, co napíše, proměnit v humor. A její sledující ji i proto mají rádi.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články