Alex Mynářová oslavila 40. narozeniny a prozradila, jak se udržuje v kondici. O broži za 10 000 korun prý nic neví

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Alex Mynarova
Zdroj: Profimedia

Manželka bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře oslavila 40. narozeniny. Alexandra Mynářová promluvila v médiích o tom, že se cítí skvěle a žádné plastiky prozatím nechystá. Zmínka padla mimo jiné také o cenné broži, kterou dostala ještě před svými narozeninami.

„Cítím se paradoxně lépe, než když jsem slavila třicítku,“ říká Mynářová, které se po odchodu jejího muže z funkce hradního kancléře výrazně změnil život. Může se teď totiž například v práci věnovat politickým tématům.

Miluji a jsem milována

Alex si uvědomuje, že věk na ní bude brzy vidět. Proto se udržuje v kondici, k čemuž jí pomáhá právě i práce. Díky ní si hlídá své psychické zdraví. Začátkem března se stala novou moderátorkou pořadu X Talk televize XTV.

Do pořadu si zve pravidelně celebrity z politického prostředí. „Zatím jsem v rozhovorech svázaná a dost nervózní, ale baví mě moc a jen doufám, že si je brzy začnu i více užívat,“ svěřila se pro Expres.

Dodala, že fyzicky se v kondici udržuje především občasným cvičením nebo tím, že jednoduše zdravě jí. „Snažím se omezovat sladké, což je někdy boj s větrnými mlýny, večer perfektně vyčistím pleť, a to hlavní: miluji a jsem milována,“ vysvětlila.

Po odchodu jejího muže z funkce kancléře se změnilo mnoho. Mynář odjel odpočívat na Moravu, ona tráví čas ve vile v Praze. V té sice v minulosti aktivistická skupina Ztohoven hacknula kamery, nyní se v ní už ale Mynářová cítí bezpečně.

Dárek před narozeninami

Když ukončil Zeman své působení ve funkci prezidenta, došlo také k přerozdělování věcí ze skladu darů za více než 23 milionů korun. Jak zjistil server Seznam Zprávy, Alex Mynářová tímto způsobem získala například velmi cennou brož.

I když ona sama tvrdí, že nikdy dar v hodnotě téměř 10 000 korun nedostala, zdá se, že narozeniny oslavila předčasně a někdo jí udělal velkou radost. Z jakých důvodů manželka Mynáře ze státních peněz dárek obdržela, to podle Seznam Zpráv není jasné.

Zdroj: Expres, Seznam Zprávy, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články