Agáta Hanychová vyzvala fanoušky, aby jí napsali, na které fotce se jim nejvíc líbí. Nebrali si servítky

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Hanychova Agata
Zdroj: Nextfoto

Od pondělí si mohou diváci TV Barrandov užít novou talk show zamilované dvojice – Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové. Vzhledem k tomu, že se má pořad vysílat čtyřikrát týdně, musí se hlavní aktéři pořádně otáčet. Agáta tak tráví většinu času v maskérně.


Influencerka, moderátorka a modelka Agáta Hanychová a mediální magnát a majitel TV Barrandov tvoří pár od června letošního roku.

Zamilovaný pár má svůj pořad

Za ty tři měsíce, co jsou spolu, toho ale stihli více než jiné dvojice za celý svůj život. Mimo jiné si společně pořídili pořad, který vysílá celkem nepřekvapivě TV Barrandov.

Agáta Jaromíra Soukupa — jak se nová zábavná show jmenuje, bude na televizních obrazovkách k vidění čtyřikrát týdně. Není proto divu, že se natáčí jako o život.

Agáta zveřejnila fotky z maskérny

Nejvíce je tento proces přirozeně náročný pro oba hlavní aktéry. Agáta se tak nedávno svým sledujícím na instagramu svěřila, že nejvíce času tráví momentálně v maskérně.

Jako důkaz přidala pět fotografií, na kterých je zachycena v pěti různých outfitech, ve kterých se chystá na plac za svým milovaným partnerem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

„Tento týden se trochu točilo (…) Ať žijou moje proměny. Která je za vás nejlepší? Pište,“ vyzvala své sledující známá influencerka. Ti se opravdu ozvali a servítky si rozhodně nebrali.

Někteří chválili, jiní nešetřili kritikou

Mnohým totiž přišlo, že je Agátino líčení příliš výrazné. „Tohle je moc a vypadáš zbytečně o dost starší,“ napsala do komentářů jedna ze sledujících. „Toto (líčení) je hodně výrazné a jste v něm starší,“ myslí si Vlaďka. „Vím, že paní, co vás líčí, je profík, ale méně je VÍCE,“ doplnila další komentující.

Přišly ale samozřejmě i kladné ohlasy. Nejvíce se sledujícím líbila fotka číslo tři, kde má na sobě Agáta modré šaty. Zde je navíc její líčení oproti zbytku opravdu decentní.

„Jednoznačně modrá,“ napsala sledující Kateřina. „Za mě vám nejvíc sluší ty modré,“ dodala další. „Krásná ve všech barvách,“ uzavřela sledující Kateřina.

Zdroj: Instagram, Kafe

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články