Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se vrátili z dovolené. Ona připravuje pořad s matkou, on se strefuje do Babiše

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
agata hanychova
Zdroj: Nextfoto

Agáta Hanychová je v šestém měsíci těhotenství, od cestování jí to ale nezrazuje. Nedávno i se svým partnerem Jaromírem Soukupem vycestovala do zahraničí a své těhotenské bříško vystavila na pláži ve Španělsku. Sítěmi ale rezonují kromě její dovolené také názory na její podporu Andreje Babiše v prezidentské volbě. Jeho výkon v prezidentské debatě na České televizi třeba její partner glosoval tím, že Babiš byl po lobotomii. Ani se svou matkou se Agáta neshodne.

Na začátku těhotenství měla Hanychová zdravotní problémy, teď už je ale vše v pořádku, a lékaři jí dovolili dokonce i cestování. „Nemohu létat dálky, ale takhle kratší lety mi s klidným svědomím povolili. Já i malá jsme naprosto v pořádku,“ uvedla modelka pro Super.

Vystavila se v plavkách

Aby fanouškům ukázala, že je skutečně v pořádku a dovolenou si užívá naplno včetně koupání v moři, přidala nedávno Hanychová na instagram snímek, na kterém se chlubí svým bříškem. „No, vypadá to, že jsem trochu těhotná,“ připsala s humorem k fotce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Na té stojí v plavkách na břehu moře v pěně, kterou vytvářejí mořské vlny. Se slunečními brýlemi zasněně pozoruje vodu a je vidět, že náladu má pozitivní.

A to i přesto, že s partnerem se nejspíš v poslední době sem tam na něčem neshodnou. Zdá se totiž, že třeba na takové prezidentské volby mají každý názor úplně jiný.

Babiš po lobotomii

Agáta Hanychová už před časem fanouškům prozradila, že bude volit Andreje Babiše. Někteří si jejího názoru váží, jiní si do ní rýpli. Co si myslí fanoušci, ale nejspíš Agátě nevadí tolik jako to, co o jejím oblíbenci prohlašuje Jaromír Soukup.

Ten totiž zveřejnil video, ve kterém si postěžoval na prezidentskou debatu, kde prý zní Andrej Babiš jako po lobotomii.

„Někde jsem četl, že ve Francii chtějí zavést čtyřdenní pracovní týden. Já bych byl pro a zrušil bych pondělí. Zvlášť když odpoledne musíte točit o prezidentské debatě Babiše, pravděpodobně po lobotomii,“ řekl Soukup.

Stejně jako Jaromír, ani maminka Veronika Žilková svou dceru asi nepotěší. Ta se na instagramu svěřila s tím, že bude volit v druhém kole Petra Pavla, ačkoliv po vyřazení Danuše Nerudové dlouho nepočítala s tím, že podruhé k urnám přijde.

Ani to jí ale u „zetě“ příliš plusových bodů asi nepřidalo. Když se totiž u Agáty doma rozhodovalo o tom, kde bude viset fotka její maminky, hlasoval Soukup pro toaletu.

S umístěním obrazu nakonec souhlasila i Hanychová. „Kam jinam ho dát? V ložnici by jí to přišlo blbé, tam se dělají jiné věci. Proto jsem taky těhotná. V obýváku také. Takže záchod byl jasná volba,“ prohlásila podle serveru Extra.

Jaké jsou teď vztahy mezi Agátou, její maminkou a jejím partnerem, se nejspíš brzy dozvíme. Influencerka totiž dnes přidala na do svých stories informaci, že právě píše scénář dalšího dílu pořadu Holčičky, kam si konečně pozvala právě Žilkovou.

Zdroj: Super, Instagram, OnlyU, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články