Agáta Hanychová vařila v průsvitném topu a podpořila Babiše. Fanoušci se bojí, že příště přijde živák z porodu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
agata hanychova
Zdroj: Nextfoto

Agáta Hanychová se v kuchyni cítí jako doma. Alespoň se o tom tedy snažila přesvědčit fanoušky v živém přenosu na instagramu, kde jim ukázala, jak brečí u krájení cibule. Mezi řečí se zmínila také o tom, že bude za prezidenta volit Babiše. Za svůj příspěvek se dočkala mnoha komentářů, málokterý se ale týkal vaření.


Před několika dny se Agáta svěřila sledujícím, že je nemocná, údajně prý musela ležet v posteli s lehčím zápalem plic. Teď se zdá, že je jí už lépe, a tak se rozhodla připravit pro svou rodinu hovězí guláš.

Místo zástěry nicméně oblékla průsvitný černý top, ve kterém ukázala své těhotenské bříško a který přilákal daleko více pozornosti než samotné vaření. Podle některých lidí by si podobné oblečení měla odpustit už jen z toho důvodu, že je nemocná a měla by být spíš v teple.

Dokoukal to někdo do konce?

Co se týče vaření, nejvíce komentářů si vysloužila cibule. Agáta totiž u jejího krájení na začátku videa uronila pár slz. Fanoušci se jí tak pokusili poradit, jak to příště udělat, aby nebrečela.

K jejich tipům patřilo držení vody v ústech, přežvykování kůrky chleba nebo třeba vlhký ubrousek vedle prkýnka na krájení.

„Nemusíš plakat u cibule, stačí si vždy vedle prkýnka dát papírový kapesník namočený ve vodě. Pak nebude ani slzička a krájet cibuli můžeš až do večera,“ napsal někdo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Možná bylo krájení cibule tou nejzajímavější částí videa, a proto si právě to získalo tolik komentářů. S velkou pravděpodobností je ale na vině i to, že cibuli krájí Hanychová na začátku hodinového klipu a dál se většina fanoušků ani nedostala.

Vlna kritiky

Ti, kteří se prokousali ještě několika minutami navíc, mohli pak komentovat Agátinu volbu prezidenta. Hanychová se totiž svěřila, že bude volit Andreje Babiše. To se některým fanouškům nelíbí, a modelka se tak dočkala výrazné kritiky.

Stejně tak i její outfit mnoho sledujících zkritizovalo. „Tak tohle fakt ne! Někdy jste v pohodě, a pak přijde polonahý živák a ještě s filtrem. Tohle není hodný těhotný ženský. Ale nějak ty lajky musíme dohnat, no,“ napsal jeden ze sledujících.

Na druhou stranu má ale Hanychová mnoho zastánců, kteří jí poslali vzkazy milé a takzvané hatery se pokusili svými milými slovy zastínit.

„Kdybych v těhotenství vypadala jako vy, tak si tleskám,“ napsala jedna z fanynek. Další doplnila: „Bože, některé ty komentáře, fuj. Mně je tak strašně smutno z toho, co jsou lidi schopni napsat. Žijeme zkrátka v divné době. Ale vám to sluší a jste sexy!“

Na závěr pak někteří fanoušci projevili strach z toho, že by mohla Agáta udělat živý přenos také z porodu. Ačkoli někteří lidé jí přejí jen to nejlepší, tohle by si raději i podle nich měla nechat jenom pro sebe.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články