Taylor Swift si doma hýčká mazlíčky s genetickou vadou. Jejich fotografie rozesmějí i největší bručouny

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
taylor swift
taylor swift

Když dojde na domácí mazlíčky, ne každé celebritě stačí nalezenec z útulku. I Taylor Swift doma potřebuje něco speciálního, a tak si pořídila vyšlechtěné kočky plemene se zajímavým vzhledem. Uznejte sami, že jejich zvláštně stavěné uši mají něco do sebe.

Zpěvačka Taylor Swift je kočičí žena. Tyto šelmy má doma dohromady tři a dala jim neobvyklá jména – Meredith Gray, Olivia Benson a Benjamin Button.

Jména mají podle oblíbených seriálových a filmových postav

Svou první Skotskou tlapouchou kočku pojmenovala po hlavní postavě Meredith Grey z úspěšného lékařského seriálu Grey’s Anatomy.

Zpěvačka je totiž jeho velkým fanouškem, a tak se zkrátka neudržela.

Představitelku Meredith Ellen Pompeo  dokonce poprosila, aby jí hrála v klipu k singlu Bad Blood.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Taylor Swift (@taylorswift)

Zpěvačka získala v roce 2014 druhou kočičku plemene Scottish Fold, tedy Skotské klapouché kočky, a pojmenovala ji po další televizní postavě, Olivii Benson z kriminálního dramatu Zákon a pořádek. I tato herečka si zahrála v již zmíněném videoklipu.

Po kom pojmenovala svou poslední kočičku, je jasné. Benjamina Buttona z filmu Podivuhodný případ Benjamina Buttona hraje Brad Pitt, toho ale Taylor do žádného ze svých videí ještě získat nedokázala, což je velká škoda.

A co o svých mazlíčcích, kteří se mohou povalovat, kdekoliv chtějí, a svými grimasami a vtipnými posedy baví celý internet, říká sama Taylor?

„Moje kočky jsou krásně kulaté, rozmazlené a vypadají jako malí líní medvědi – pořád si podřimují,“ řekla na premiéře filmového muzikálu Cats Andrewa Lloyda Webera, v něm si zahrála menší roli.

Pro všechny své kočky má Taylor speciálně navržený batoh pro jejich nošení. Jde vidět, že bez nich zkrátka nedá ani ránu.

Autor: Alice Konopásková


Související články