Pusťte děti na online koncert „Čiperkafest z izolace“

od Nikola Jaroschová
1 minuta čtení
Ciperkafest
Ciperkafest

Už 29. 4. od 15 do 19 hodin čeká na vaše děti téměř čtyřhodinová zábava s 23 účinkujícími pro dětské publikum od nejmenších až po teenagery. Rozdělejte si vínko a užívejte si, že vaše ratolesti bude bavit chvíli někdo jiný.

Zábava i zoologická

V přímém přenosu z bezpečí svých domovů, a nebo ze zkušebny vystoupí nejpopulárnější umělci dětské a teens scény. Čiperkové, Michal Nesvadba, Pískomil se vrací, břichomluvec Zdeněk Polách a Matýsek, Maxim Turbulenc, Lumpína, bubenice Nikoleta Šurinová, princezna Áňa, Honza Krejčík, parkourista a youtuber Tary, Mína, Naty, Tom Sean, Groove Army, kouzelnice Adéla Svobodová, pan Kravata a mnoho dalších. Ale to není zdaleka všechno! Diváky také čeká online prohlídka zoologické zahrady a divadélko.

Radost pro děti

Chceme hlavně udělat radost dětem. Svět se jim otočil vzhůru nohama, najednou nesmí mezi kamarády a vidí vystresované rodiče, kteří mají strach z nebezpečné nemoci. Spousta dětí tráví čas především právě v online světě, tak jim chceme nabídnout zábavu, která za to stojí a aspoň na jedno odpoledne k nim přivést jejich idoly,“ říká organizátorka online festivalu Čiperkafest z izolace Simona Votyová.

Poděkování zdravotníkům

Festival má za úkol nejen pobavit, ale cílem je také finanční sbírka, jejíž výtěžek je určen zdravotníkům, kteří se v důsledku své práce nakazili nemocí Covid-19, a také rodině tragicky zesnulé zdravotní sestry z Thomayerovy nemocnice. „Chceme tímto gestem poděkovat zdravotníkům, kteří denně nasazují svoje zdraví pro naše zdraví. A kromě toho smutný příběh zdravotní sestry se nás velmi dotkl i proto, že několik dětí z kapely Čiperkové nebo i youtuber Tary žijí v Říčanech, v městě, kde žila i paní Hanušová,“ dodává organizátorka.

Kdy a kde?

Charitativní online festival Čiperkafest z izolace bude vysílán živě 29. 4. od 16 hod. na několika platformách jako YouTube, Facebook a bude ho také přenášet internetová televize.

Autor: Sára Vojtěchovská

Související články