Petr Vacek z Ulice má covid za sebou, přesto se proti němu chrání tajuplnými injekcemi. Prozradíme vám jeho trik

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
petr vacek
petr vacek

Osobností, které onemocněly COVID-19, začíná přibývat. Jednou z nich je i herec a hvězda seriálu Ulice Petr Vacek. Po překonání se ale rozhodl, že bude raději jakýmkoliv nemocem předcházet.

Petra Vacka netřeba potřebovat. Hvězda seriálu Ulice a také filmu Amerika je znám i dětským divákům. Také se věnuje různým charitativním organizacím.

Moderoval třeba pořad Pomáhejme či je patronem sdružení Letní dům, které pomáhá děti z dětských domovů připravit na normální samostatný život.

S nemocí bojuje pomocí vitaminu C

Ani slavnému herci se nevyhnula zákeřná nemoc COVID-19, kterou prodělal na podzim. Podle svých slov měl lehčí průběh a nemá žádné následky, občas ho ale přepadne stav únavy.

Představitel seriálového Tomáše Jordána si ale s ničím nezadá, a i když mu někdo tvrdil, že únava po čtyřicítce je normální, tahle je prý úplně jiná.

Herec proti těmto nepříjemným stavům bojuje vitamínovými infuzemi. Na ty se rozhodl chodit po doporučení a podle něj to zatím vypadá, že pomáhají.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Vacek (@pvacek65)

Herec novinku sdílel na Instagramu a snaží se, aby se zbavil právě únavy. „Najednou vás to úplně vypne,“ napsal.

Do pracovního procesu se vrátil

Vacek se také naplno vrátil na natáčení seriálu, ale sám přiznal, že má televize Nova opravdu přísné podmínky. Testy, roušky, dezinfekce, v šatnách po jednom, maximálně po dvou.

Sice je to podle něj otrava, ale aspoň se mohl vrátit do plného seriálového nasazení. Pochvaluje si hlavně to, že pravidla všichni bez výjimek dodržují.

Líto je mu tak toho, že se s hereckými kolegy nemůže vyfotit normálně bez roušky. I v zákulisí se v ní musí pohybovat, výjimku mají jen herci na place a v maskérně.

Ostatní členové štábu musí mít všude roušku. Herec se proto těší, až se vrátí i do divadelního procesu a bude si moci třeba zahrát ve svém oblíbeném Divadle Na Jezerce.

Autor: Barbora Turková


Související články