Manžel Ewy Farne jí splní, co jí na očích vidí. Dokonce jí zařídil parádní dovolenou v obýváku

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Dlouhou dobu v domácím prostředí se už každý z nás snaží nějak zkrátit. Ačkoliv se mnoho celebrit vydalo za odpočinkem a vitamínem D k moři, někteří jsou zásadoví a zůstali doma. Zařadila se mezi ně i Ewa Farna, které moře nasimuloval manžel přímo v obýváku.

Vskutku originálně se s přáním své manželky Ewy Farne popral Martin Chobot. Když zatoužila po pláži, palmách a sluníčku, připravil jí relaxační koutek doma.

Krásné gesto od manžela

V obýváku na ni čekalo plážové lehátko, drink, palmy v květináči a tematická plážová tapeta na televizi. „No, Dubaj to není, ale snaha se cení,“ zněl jeden z popisků pod Ewiným příspěvkem na Instagramu.

Je vidět, že ani jeden z nich v době, která je pro umělce velmi těžká, neztrácí humor a snaží se zpříjemnit si společný čas doma.

Jak je u zpěvačky s česko-polskými kořeny zvykem, příspěvek měla jako obvykle i v polském jazyce, aby se mohli pobavit také fanoušci ze sousední země, jejichž pochvalnými komentáři se to pod fotkami hemžilo.

Rodina je základ

Rodačka z Třince využívá lockdown k tomu, aby se mohla co nejvíce věnovat svému synovi, který zanedlouho oslaví druhé narozeniny. Rodina pro ni vždy byla na prvním místě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ačkoliv i malému synovi už ukázala svou práci, když ho nedávno vzala na zvukovou zkoušku před vystoupením v rámci Spring festivalu v Praze.

Art´o, tohle je moje práce, tohle jsou lidé, svět mimo domov. Zatím většinu života strávil v lockdownu, doufám, že nějaká socializace, poznávání sebe v kontextu kolektivu je spíš blíž než dál,“ zněl popisek pod fotkou na Instagramu.

O práci však nemá nouzi a stále si rozšiřuje obzory. Stejně jako loni i letos oblíbená zpěvačka provede diváky slavnostním předáváním hudebních cen Anděl.

I letos z ní bude moderátorka

Loni za netradiční pojetí, kdy v kamionu oděna do nádherných červených šatů objížděla republiku a rozdávala ceny interpretům, sklidila jen kladné ohlasy.

„Přestože přímý přenos předávání je stále ve hře, během loňského ročníku jsme se přesvědčili o tom, že se můžeme vydat i trochu jiným směrem, který bude divácky atraktivní a vyhovující aktuálním opatřením. Se zveřejněním finální koncepce letošních Andělů ještě chvíli vyčkáme, pracujeme teď s několika scénáři, ve kterých počítáme s různým vývojem situace a vládních opatření,“ uvedla pro idnes.cz začátkem února producentka cen Aneta Hájková.

Nechme se tedy překvapit, čím nás letos tvůrci v čele s Ewou překvapí. Určitě se ale bude jednat o příjemný večer plný Ewina humoru.

Zdroj: Instagram Ewy Farne, blesk.cz, idnes.cz, sip.denik.cz

Autor: Karolína Stoczková


Související články