Letos máme již přes 100 milionářů, kteří se těší ze svých výher

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
povysit
povysit

Jen od pátku do neděle přibylo v České republice díky hrám Sazky dalších pět nových milionářů. V tomto roce tak společnost Sazka udělila již mnoho výher, šťastlivci si odnesli už 103 milionových a 1 miliardovou výhru. Milionáři si mezi sebou rozdělili přes 2,1 miliardy korun.

Hlavními loterijními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka, která tak jako tradičně rozdala nejvíce výher. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry.

Hned 74 šťastlivců získalo miliony právě díky nejstarší a nejoblíbenější tuzemské loterii. „Sazka zatím jen milionářům ze Sportky vyplatila přibližně 430 milionů korun. Nejvyšší výhry tohoto roku však dosud padaly v jiných loteriích. V březnu si mladý muž odnesl ze hry Euromiliony přes 123 milionů a před pár týdny 1,4 miliardy korun změnilo život českému sázejícímu Eurojackpotu. Šlo o sedmou a druhou nejvyšší výhru v historii českého sázení,“ říká Václav Friedmann, ředitel komunikace Sazky.

Zdroj: 123RF.COM

Neméně známým druhým pilířem Sazky jsou neloterijní služby, zejména největší mobilní virtuální operátor v České republice SAZKAmobil, který slouží k dobíjení mobilních telefonů a zprostředkovává platby za služby a zboží nebo prodej vstupenek.

Sazka denně vyplatí 110 tisíc výher

V roce 2019 získali sázející u Sazky zatím kolem 3,8 miliardy korun. Každý den je ve všech hrách vyplaceno v průměru 110 tisíc výher. Nejvíce milionových výher zatím padlo v Praze, kde se sázející těšili hned ze 14ti výher a v Ústeckém kraji ze 12ti.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články