Jitka Nováčková porodila. Koukněte na roztomilou dcerku, která dostala netradiční jméno

od Andrea Světlíková
< 1 minuta čtení
JITKA NOVÁČKOVÁ
JITKA NOVÁČKOVÁ

Česká Miss roku 2011 je aktuálně hlavně influencerkou a youtuberkou. Se svým přítelem fotbalistou Timem Sparvem žije aktuálně v Řecku, ve městě Larrisa, kde dnes porodila krásnou dcerku. Podívejte se, jak rozkošně vypadá.

Jitka Nováčková pochází z Českých Budějovic, poté se na čas přestěhovala do Prahy a aktuálně zakotvila zpět na jihu. Rodné Budějovice ale vyměnila za prosluněné Řecko.

V září minulého roku tam dostal pracovní nabídku její partner, finský fotbalista Tim Sparv.

Chodí spolu od roku 2017, po skoro dvouletém vztahu na dálku se sestěhovali k sobě a evidentně to krásnému páru skvěle klape.

Netradiční jméno

„11.1.2021 ve 4:25 se naše holčička rozhodla přijít a prozkoumávat svět. Tří týdny před termínem. Bylo to uprostřed noci a já jel domů ze zápasu, když mi Jitka zavolala a řekla, že už je čas,“ zveřejnil jako první finský fotbalista na svém Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JITKA NOVACKOVA (@jitkanovackova)

Přibližně o hodinu později pak fotku zveřejnila i Jitka. To, že to bude holčička, prozradila modelka na začátku listopadu na svém Youtube kanále, stejně jako tak zveřejňuje jiné životní události. Třeba samotné těhotenství.

„Leah Elissa. Bude po tatínkovi, raději dorazila o tři týdny dřív, než byť jen o minutu pozdě,“ napsala modelka.

Předčasný porod evidentně nečekala, dodala totiž všem maminkám ještě jednu radu: „Sbalte si tašku do porodnice dřív, než máte pocit, že je třeba. V kontrakcích pak nejenže nevíte, jak se jmenujete, ale balení s těmi „au” zastávkami trvá nekonečně dlouho.“

Jitka i malá holčička jsou v pořádku a tatínek Tim se určitě těší, až si obě holky odveze domů.

Autor: Naďa Brožová

Související články