Hanka Kynychová zveřejnila nahý snímek. Po tomhle byste s ní do sauny chtěli také

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
hanka kynychova
Zdroj: Profimedia

Známá cvičitelka Hanka Kynychová přišla vlivem koronavirové epidemie o možnost pravidelného pohybu ve svém fitku. Přibylo jí jen pár kil a už jí sledující na její instagramový účet píšou zprávy, jak je možné, že má špíček na břiše, když cvičí. A Hanka přišla s jasným vysvětlením. A přidala ještě peprnou fotku navíc.

První důvod toho, že přibrala, a že opravdu nepřibrala žádnou závratnou váhu, je prý její věk.

„Za dva měsíce mi bude 53 let a po padesátce se ženám postava mění, ať chtějí, nebo nechtějí. A já jsem se rozhodla, že se ve svém věku nebudu trápit,“ začíná svůj příspěvek u fotografie u žhavého snímku ze sauny Hanka.

Ta se teď hýbe méně proto, že jí ubyly tréninky. Místo několika tréninků denně má jen jeden, který je navíc online. A jak sama uznala, je to málo, alespoň tedy pro její tělo.

Věnuje se dětem

Dalším důvodem je, že kvůli distanční výuce se samozřejmě více než sobě musí věnovat svým dětem. A u učiva, s kterým jim pomáhá, nemůže zrovna cvičit pilates nebo aerobik.

„Když mám chvilku, zacvičím si v prázdné posilovně, ale těch volných chvilek je opravdu málo. Přestala jsem si proto svá tři kila na víc vyčítat. Až se doba vrátí do normálu a budu opět cvičit tak, jak je moje tělo zvyklé, a budu ve svém obvyklém tempu , tak věřím, že se těch tří kil zbavím. Ale i kdyby mi zůstaly, tak se s nimi smířím,“ píše odhodlaně a odevzdaně zároveň.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hanka Kynychova (@hankakynychova)

Liposukci odmítá

V textu dále přiznává, že plastická chirurgie a drobné úpravy v obličeji jí vůbec nevadí, nikdy by však nepodstoupila liposukci. Je si plně vědoma, že by jako cvičitelka a sportovkyně nešla dobrým příkladem.

„Nejsem žádná namyšlená fitnesska, která by holkám zakazovala sklenku vína nebo sem tam nějakou neřest. Právě proto, že jsem lidská, mám plnou tělocvičnu nadšených cvičenek,“ věří si Hanka, která předcvičovala svého času třeba i ve Snídani s Novou.

Na závěr si rýpla do lidí, kteří ji sledují jen proto, aby jí psali, jak se jim nelíbí její tělo.

Je vidět, že sebevědomí, selský rozum a vnitřní klid Hance v této době nechybí, jakkoliv nepříznivá pro ni může být.

A díky příspěvku, který přidala, může jít dobrým vzorem pro ostatní ženy, které se vlivem pandemie trápí s nějakými těmi kilogramy navíc.

Autor: Alice Konopásková


Související články