Celebrity ukázaly vánoční stromečky. Víme, kdo má doma koště a kdo kýč

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
vanocni stromecek
vanocni stromecek

Vánoční stromeček je symbolem Vánoc. Tato tradice pochází z Německa a dříve se zdobil jablky a ořechy. Ozdoby se v průběhu let mění a dnes už asi na stromek jablka nikdo nevěší. Nakoukněme do obývacích pokojů známých osobností a inspirujme se třeba někým z nich.

Krásný a vkusný stromeček má moderátorka zpráv FTV Prima a Česká Miss 2013 Gabriela Lašková. Sama napsala, že je vyzdoben tradičně v červeno bílých barvách a některé ozdoby má ještě z dětství. Stromek zdobili s předstihem, jelikož svátky budou trávit s manželem u rodiny a stromeček by si moc neužili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Lašková (@gabrielalaskovaofficial)

První Štědrý den má za sebou herečka Veronika Žilková. Kvůli pandemii koronaviru bude slavit Vánoce na etapy a v jejím případě se není čemu divit, její rodina je opravdu početná.

Sama herečka je matkou třech vlastních dětí a dvou osvojených, její manžel má z předchozího manželství tři děti a společně mají ještě dceru Kordulu.

Devět dětí značí pořádnou kupu dárků. Stromeček na fotce je z domova jednoho ze synů a ladili jej do studených tónů modré a bílé.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Zilkova Stropnicka (@veronikazilkovastropnicka)

V duchu 90. let má stromeček ozdoben Leona Machálková. Zachovala tradici se zlatými vánočními třásněmi, které se už dnes moc nevidí. Jako jediná z našeho výběru má doma borovici, nikoli jedličku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leona Machálková Official (@leonamachalkova)

Na zlatou neděli měla stromeček připraven také Iva Kubelková. Vybrala mu čestné místo, a kromě vkusného zdobení a světýlek přidala také deku na zakrytí stojánku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

Stromek jak z amerického filmu vystavila na sociálních sítích Dominika Myslivcová. Kromě stromečku dala na obdiv také své dlouhé nohy.

Na fotce spolu s pejskem je jasně vidět, že se Dominika ráda obklopuje luxusem, a falešnou krbovou římsu si ozdobila skleničkami od sektu.

Dle jejího popisku to asi nebylo foceno takzvaně na první dobrou a za nastylizovanými fotkami je kupa práce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

Pořádným kýčem je stromeček UFC bojovníka Karlose Terminátora Vemóly. V jeho domě, který neskromně nazývá Vémoland, nedávno oslavil první narozeniny své dcery Lili.

Při té příležitosti požádal partnerku Lelu Ceterovou o ruku. Vše se odehrávalo ve vánočním koutku, který je opravdu zaplněný vším, co vás napadne.

Obrovský zasněžený strom s bílými ozdobami doplňuje na zemi medvěd, sova, sob nebo králík.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karlos „Terminator“ Vemola (@karlos_terminator_vemola)

A pokud byste se rádi inspirovali za mořem, fascinující stromeček má Demi Moore. Respektive stromečky. Na výzdobě rozhodně nešetřila a svůj domov stromky doslova zahltila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

Jaký stromek u vás vyhrál, a co byste si naopak domů nikdy nepostavili?

Autor: Naďa Brožová


Související články