Salma Hayek si domů pořídila divokého opeřence. Reakce některých fanoušků ji zarazila

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
salma hayek
salma hayek

Jestli je nějaká hollywoodská hvězda opravdovou milovnicí zvířat, je to herečka Salma Hayek. Jednou se nechala slyšet, že jí rukama prošlo na padesát domácích mazlíčků. Při takovém počtu je všem jasné, že to asi všechno nebyli psi, křečci a kočky. Kráska si totiž potrpí i na exotické tvory.

Poslední přírůstek do její zvířecí rodiny je roztomilá šedá sovička.

Tohoto opeřence stihla představit už i fanouškům na svém Instagramu. V několika postech jde vidět, jak neohrožený pták sedá na její hlavu.

Herečka, které bylo letos 54 let, neváhá svého mazlíčka zahrnovat polibky a ukazovat svým sledujícím, jak moc si ho zamilovala. To už se sova přemístila na její ruku, kde pózovala na kameru.

Má tolik zvířat, že je ani nedokáže spočítat

Že je představitelka filmové Fridy taková zvířecí máma, dokázala v minulosti už několikrát.

Mnozí si pamatují její příspěvek, kde jí v posteli leželi její psi a dva papoušci jí seděli na rameni. Evidentně má soužití člověka, ptactva a domestikovaných šelem něco do sebe.

Salma si však nekupuje mazlíčky z drahých chovů, ale adoptuje je.

Zdroj: Profimedia

„Mám pět koní, čtyři lamy, jednu kočku, osm psů, jednoho křečka, pět papoušků, dvě ryby. Jsem si jistá, že jsem na něco zapomněla, svěřila se moderátorce Ellen Degeneres před pár lety.

A opravdu se nedopočítala. V té době totiž chovala i králíky, krůty nebo kuřata.

S nadhledem v rozhovorech říká, že na její farmě se zvířata pořád množí a je těžké uhlídat jejich počet. Spíše to bude ale tím, že se tato celebrita cítí ve své soukromé zoo dobře.

Fanouškům se nelíbí, že drží v zajetí divokého ptáka. Podle zákonů ale může

Navíc má dostatek financí na to, aby ho udržovala a rozšiřovala. Kromě toho, že je úspěšnou herečkou, vzala si i bohatého muže, miliardáře Françoise-Henriho Pinaulta, s nímž bydlí v Londýně.

Ten ji v jejím koníčku podporuje. Ne všichni jsou však nadšení z toho, že Salma drží v zajetí divokého ptáka. To hvězdu trochu zarazilo.

Pravdou je, že ve Velké Británii lidé sovu mít doma můžou. Ale třeba ve Spojených státech se na sněžné sovy a jiné původní druhy vztahuje zákon o migraci ptáků.

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články