Kočky v útoku: Tyto fotky vás zaručeně pobaví

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kocky tank
Kocky tank

Kreativita lidí v současné situaci ožívá. Koronavirus nutí mnohé zůstávat ve svých domovech, a lidé se tak zabavují různými způsoby. Někteří využívají svůj volný čas originálně a zabavují se společně se svými domácími mazlíčky, se kterými vytváří nápadité snímky. Prohlédněte si galerii těch nejvtipnějších z nich, jež obletěly svět.

Kočky v bojových vozidlech

Internet zaplavily fotografie, na nichž majitelé své kočky umisťují do modelů bojových vozidel. Kreativita v tomto případě nezná mezí a chovatelé koček se snaží realisticky zpodobnit tanky, které jsou šité na míru jejich kočkám. Využívají k tomu různé materiály, experimentují a snaží se přijít s něčím neotřelým.

Zdroj: Instagram luciiilfer

Nechte se inspirovat a obohaťte internet o vlastní snímek svého mazlíčka

Pokud jste chovatelem kočky či psa, můžete se zabavit podobným způsobem. Stačí vám k tomu jen trocha lepenky, izolepa, psací potřeby, lepidlo a například role od toaletního papíru. Pusťte uzdu své fantazii a navrhněte originální model tanku, který si váš mazlíček zamiluje buď jako hračku, nebo bezpečný úkryt.

Zdroj: Instagram instacats_and_co

Máte v domácnosti více koček? Nevadí!

Ani více mazlíčků v jedné domácnosti není překážkou. Budete potřebovat více materiálu, ale vaše kočky určitě ocení každou snahu. Vytvořte obrněné vozidlo s více otvory a vaše kočky ho budou vnímat jako perfektní hračku.

Zdroj: Instagram coffee_shadow_britishcats

Fotky koček zaplavily sociální sítě

Lidé se svými výtvory chlubí hlavně na sociálních sítích. Sdílejí originální fotografie, diskutují s ostatními uživateli a baví své přátele i širší okolí. Výhodou je, že jsou kopie obrněných vozidel vyrobeny z věcí, které můžete běžně najít dom, a a můžete se tak zabavit třeba ihned.

Zdroj: Instagram stepalater

Autor: Eva Marešová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články