Z princezny potetovanou dračicí. Vášeň se Amber Luke dostala pod kůži

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Amber Luke uvodni
Amber Luke uvodni

Modelka Amber Luke ukázala fanouškům, jak vypadala, než utratila 20 000 liber za své rozsáhlé tetování. Její proměna je fenomenální a překvapila nejednoho sledujícího.

Její vášeň se jí dostala pod kůži

Australská modelka Amber Luke se chlubí 80 200 sledujícími. Na platformě často sdílí fotografie svých nevšedních úprav těla. Nyní je každý centimetr jejího těla pokryt ohromujícími vzory, včetně květin, lebek a zvířat.

Mezi její nejvýraznější rysy patří temné tetování na pažích, výrazná kaligrafie na tváři, piercing na čelistech a modré oči. Důležitým poznávacím znamením jsou také dlouhé modré vlasy.

Zdroj: Instagram Amber Luke

Z nevinné princezny královnou tetování

Amber se podělila o to, jak vypadala ve svých dospívajících letech. Na jednom z obrázků se ukázala v krásných modrých plesových šatech s jemnými nehty a třpytivými stříbrnými šperky. Její vzhled připomíná současnou Disney princeznu z Ledového království. Její dlouhé blonďaté vlasy jí tenkrát mohly holky jen závidět.

Zdroj: Instagram Amber Luke

Svou posedlost objevila už ve čtrnácti letech

Každá dívka prochází těžkým obdobím během dospívání a Amber přiznává, že bojovala s depresemi. Už ve čtrnácti letech si nechala udělat první tetování a tvrdí, že její cesta byla náročná. Od té doby byla tetována více než stokrát a každý její nový kousek jí dodával větší odhodlání a sílu.

Spolu se stovkami tetování Amber také upravila své tělo několika dalšími způsoby, včetně piercingů, zvětšení prsou, rozdělení jazyka, výplní rtů a tváří. Její psychický stav se stabilizoval a cítí se silná, kvůli tomu co všechno vydržela.

Zdroj: Instagram Amber Luke

Stal se z ní pozitivní člověk

Proces proměny je pro Amber něco jako meditace. Minutu po minutě, doslova cítí, jak se její negativní energie rozptyluje z jejího těla ven. Je to pocit, který v životě při ničem jiném nezažila, což jí nutí dělat další a další tetování.

Amber si není úplně jistá, kolik tetování dohromady má. Přestala je počítat, když dosáhla sto padesáti kusů, ale od té doby si myslí, že jich nejméně dalších sto přibylo.

Zdroj: Instagram Amber Luke

Inspirace na prvním místě

Amber pravidelně zveřejňuje fotografie svého těla na sociálních médiích, protože doufá, že bude inspirovat lidi k tomu, aby milovali své tělo. Podpora, kterou dostává online je především pozitivní, ale samozřejmě se najdou tací, co chtějí rýpat. Modelka, však tvrdí, že nikoho do ničeho nenutí a každý by měl dělat to, co ho dělá šťastným, a to ona teď je.

Autor: Darja Black
Zdroj: Mirror, Daily Star


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články