Vanesa Červová přišla o maminku. Útočník, který způsobil její smrt, se brání. Sám je prý obětí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Cyklista
Zdroj: Pixabay

Finalistka České Miss Essens, Vanesa Červová, přišla o maminku už před nějakým časem. O situaci dlouho nechtěla mluvit v detailech i proto, že to pro ni bylo velmi těžké. Ženu totiž napadl cyklista, který navíc nyní tvrdí, že to on sám je v celém příběhu obětí.

První informace hovořily o tom, že maminku Vanesy v centru Prahy zmlátil cyklista. Žena potom v nemocnici na následky zranění zemřela. Trvalo dlouho, než se objevilo více detailů. K nim ale přibyl také fakt, že se cyklista brání. Sám prý celou situaci nezačal.

Podrobnosti zveřejnila později

V roce 2022 modelka uvedla, že její maminka zemřela za tragických okolností. Tehdy k situaci odmítla říci více. K tragédii došlo 29. srpna 2022. Až daleko později nicméně dostala Vanesa odvahu vše sepsat na svém instagramu.

Nejprve šlo podle Vanesy o konflikt verbální. Cyklista se s ní a maminkou začal hádat, protože údajně najely do jeho skupiny. Ženy hádku odmítly, když se však pokusily odjet, dohnal je a napadl je také fyzicky.

Součástí jeho útoku bylo tahání za vlasy a kopání do břicha. Maminka modelky na následky zranění zemřela po několika dnech v nemocnici. Státní zástupce podle Červové navrhuje pro cyklistu 3 roky s podmíněným odkladem na 5 let, píše web Prima Ženy. To se Červové zdá jako směšný trest.

Já jsem oběť

Obžalovaný cyklista se v médiích nechal slyšet, že to on byl původně napaden. Žena prý vše začala a on se pouze bránil. To, že jí ublížil, byla podle jeho slov nehoda způsobená v sebeobraně.

Muž přiznal, že ženě sebral telefon a zahodil ho, to prý proto, že si myslel, že ho fotografuje. Přiznal i několik ran, kterými jí způsobil zranění. To, co popsal, nicméně neodpovídá zraněním, kterým v nemocnici žena podlehla. Jak nakonec celý proces dopadne, zatím není jasné.

Zdroj: Echo24, Blesk, CNN Prima NEWS, Extra, Prima Ženy, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články