Komerční sděleníŽivotní styl

Ta pravá romantika aneb dovolená pro dva

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Ta prava romantika
Zdroj: Shutterstock, Blue Style a.s.

Chcete vaši drahou polovičku obdarovat dokonalým dárkem? Kupte jí romantickou dovolenou od CK Blue Style. Není nic hezčího, než společně strávený čas plný romantických chvil, společného odpočinku a dobrodružství.

Pokud toužíte po romantické dovolené ve dvou, jistě si nepřejete být nikým rušeni. S CK Blue Style to není problém. Stačí si vybrat z nabídky hotelů pouze pro dospělé nebo z těch, které nabízejí alespoň oddělenou zónu, kde můžete v klidu a nerušeně relaxovat a užívat si svůj čas ve dvou.

Ta prava romantika

Zdroj: Shutterstock, Blue Style a.s.

Mezi destinace s hotely pro dospělé patří například krásné Bulharsko, mezi jehož přednosti patří krátká doba letu, nízké ceny, čisté moře, písčité pláže s pozvolným vstupem do vody a mnoho dalšího. Mezi oblíbená letoviska patří město Burgas nebo Varna.

Z dalších úchvatných míst lze zmínit prosluněné Turecko s nekonečnými plážemi Turecké riviéry, antickými památkami a nezapomenutelnou orientální atmosférou místních uliček a tržišť. Na dovolenou bez dětí se můžete vypravit také do Tuniska, a to jak na pevninu, tak i na okouzlující ostrov Djerba, kde najdete dlouhé a široké písčité pláže a moře zářící všemi odstíny modré.

K dalším oblíbeným destinacím patří exotické Maroko plné barev a vůní. Navštívit můžete například jedno z nejoblíbenějších letovisek, město Agadir. Tato perla marockého pobřeží vás uchvátí nejen dokonalou pláží, ale i výhledem na pohoří Atlas, širokou nabídkou vodních i suchozemských sportů a luxusními hotelovými komplexy.

Ta prava romantika

Zdroj: Shutterstock, Blue Style a.s.

Chybu jistě neuděláte, když si vyberete na historii a památky bohatý Egypt omývaný Rudým mořem, které je jako stvořené pro šnorchlování a potápění. V nabídce jsou hned tři krásná letoviska – Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Krásnou variantou je také Řecko a ostrovy, které k němu náležejí (Kréta, Korfu, Kos, Rhodos, Samos), nebo úchvatné a klidné Maledivy. K dalším ostrovům v nabídce patří zelený ostrov Mauricius považovaný za klenot Indického oceánu a romantické Seychely. Obě tyto destinace jsou vhodné pro dovolenou kdykoliv během roku.

Ta prava romantika

Zdroj: Shutterstock, Blue Style a.s.

Nelze opomenout ještě jednu z romantických destinací ideální pro dovolenou pro dospělé, a to vášnivé Španělsko, kde najdete vše od skvělé kuchyně přes památky po sportovní vyžití. Svou dovolenou můžete strávit buďto v některém z letovisek na pevnině nebo se vypravit na ostrov Mallorca.

Hotely CK Blue Style jsou prověřené po stránce kvality služeb, a vy tak můžete očekávat velmi kvalitní servis i nabídku stravování formou all inclusive, díky které nemusíte řešit kde, kdy a za kolik se najíte. Součástí hotelových komplexů bývají ve většině případů bazény, relaxační zóny, různá sportoviště a někdy i nabídka služeb wellness & spa. Samozřejmostí jsou kvalitní hotelové restaurace s širokou nabídkou místních i mezinárodních pokrmů.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články