Staňte se pro muže atraktivní. S dodržováním těchto návyků to půjde samo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Atraktivni zena
Zdroj: Shutterstock

Je mnoho způsobů, jak se pro muže stát atraktivní ženou. Každý má samozřejmě trochu jiný vkus a nikdy se nezavděčíte všem. Existuje ale několik věcí, které obecně muži za atraktivní považují. S těmito návyky tak prakticky nemůžete šlápnout vedle.

Chcete se mužům líbit, abyste si připadala jako silná a sebevědomá žena? Toužíte si najít partnera, ale nevíte, jak na to? Máme pro vás několik tipů, díky kterým se stanete pro velkou většinu pánů atraktivní. A některé vám ani nedají tolik práce.

Pečujte o sebe

První bod je naprosto jasný. Pokud o sebe budete pečovat, dodržovat zdravý životní styl a správné návyky, budete pro muže atraktivní. A to především proto, že se tak budete vy sama cítit. Dodržujte spánkový režim, jezte zdravě, cvičte, choďte do přírody.

To všechno vám pomůže nejen k tomu, že budete dobře vypadat a pro muže budete atraktivní. Jde zároveň o věci, které mají pánové na ženách rádi. Podle serveru Your Tango totiž muži rozhodně více milují ženy s těmito návyky než ty, které se o sebe nestarají, nezdravě jedí a do cvičení je třeba je nutit.

Projevte zdravé sebevědomí

Když se budete líbit sama sobě, budete se líbit i jemu. Když vás muž pochválí, ze všeho nejméně chce slyšet, že nemá pravdu. Nebraňte se komplimentům, naučte se je přijímat. O to víc jich potom budete dostávat.

Ukažte mu váš zájem

Už dávno neplatí, že muži chtějí ženy nějakým způsobem dobýt. Někteří jedinci se sice nevzdají, když jim ukážete, že o ně nemáte zájem, většina pánů ale nemá zapotřebí nahánět ženu, která jim jasně ukáže nezájem.

Pokud se vám někdo líbí a dal vám to najevo, nehrajte si na nedostupnou a ukažte mu, že to vnímáte stejně. Jedině tak máte možnost posunout se případně někam dál. A pokud to nevyjde, nebudete si alespoň vyčítat, že jste to nezkusila.

Nechte ho, aby vás hýčkal

Muži chtějí ženám ukázat, že to oni jsou tu od toho, aby se o ně postarali. Pokud vás někdo pozve na jídlo, nebraňte se. Ukažte pánům, že mohou být gentlemany. Nechte je, aby vám podrželi dveře, přebírejte od nich květiny s úsměvem.

Právě to je totiž podle serveru Darcilou jednou z nejvíce atraktivních věcí, které můžete udělat. Pánům jednoduše ukažte, že je potřebujete a že se bez nich prostě neobejdete.

Zdroj: Your Tango, Chatea Skin, Darcilou

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články