Slavné padesátnice: Jennifer Aniston a další hvězdy prozradily svůj recept na mládí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Celebrity po padesatce
Zdroj: Shutterstock ; Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Heather Graham, Shannen Doherty nebo Jennifer Aniston. Tyhle ženy spojuje to, že nedávno oslavily padesáté narozeniny, ale dokazují, že věk je opravdu jen číslo. Tyhle hvězdy totiž vypadají stále skvěle a to, že oslavily půlstoletí, jim v práci ani v osobním životě vůbec nepřekáží.

Heather Graham

Herečku Heather Graham byste si klidně spletli s modelkou. V bikinách vypadá její postava perfektně. Vděčí za to hlavně józe, kterou pravidelně cvičí. Kromě toho ráda plave, cvičí pilates nebo tančí.

Vyznává zdravý životní styl, ke kterému bezesporu patří i odpočinek. Spánek tahle kráska prostě miluje a nevadí jí prospat třeba dvanáct hodin. Kromě toho si hlídá i stravu a vyhýbá se cukru a lepku.

Přesto se Heather nikdy nevdala ani neměla děti, dovolenou tráví s kamarádkami. Ráda ale podporuje organizace, které se věnují opuštěným dětem v nouzi.

Jennifer Aniston

Nezapomenutelná Rachel z Přátel září na všechny strany. S přibývajícím věkem je Jennifer Aniston stále krásnější a snad vůbec se nemění. Její tipy proti stárnutí jsou celkem prosté – voda, spánek a krém na opalování.

Sama herečka ale přiznává, že za její vzhled mohou i dobré geny. Její babička, která zemřela v 95 letech, prý neměla skoro žádné vrásky. Jennifer si potrpí i na své zdravé vlasy. Nikoho nepřekvapí, že je idolem krásy už několik desítek let.

Jennifer Lopez

Perfektní postava, krátká trička a sexy pózy. Jennifer Lopez přezdívaná JLo věří, že krása nemá datum spotřeby. Člověk prý může být krásný v jakémkoliv věku a není zapotřebí botox ani jiné kosmetické úpravy.

Nepije kávu ani alkohol a nekouří. Nenavštěvuje solária a cvičí každý den, díky čemuž si udržuje perfektní křivky. V roce 2020 založila kosmetickou firmu, která vyrábí jak pečující, tak dekorativní kosmetiku.

Winona Ryder

Herečka s velkýma očima si léta udržuje stejnou postavu i styl oblékání. Není fanynkou experimentů. Její bílou pleť lemují havraní vlasy.

Herečka, která kariéru odstartovala v roce 1986 má ale za sebou divoký život. Mluvilo se o tom, že je kleptomanka a že má psychické problémy. Postavu si ale udržuje stále perfektní a málokdo by jí hádal, že letos v říjnu oslaví padesáté narozeniny.

Shannen Doherty

Proslavila ji role Brendy ze seriálu Beverly Hills 90210 nebo Prue ze seriálu Čarodějky, který odstartoval fenomén seriálů o čarodějkách. Její skandály ale způsobily, že byla z obou seriálů vyhozena.

V současné době se herečka, která oslavila kulaté narozeniny na začátku dubna, potýká s rakovinou prsu v posledním stádiu. Svůj boj ale nevzdává a fanoušky pravidelně informuje o svém zdraví na Instagramu. Rodině ale už prý napsala dopisy na rozloučenou.

Kristin Davis

Představitelka Charlotte ze seriálu Sex ve městě Kristin Davis vypadá o dvacet let mladší. Nejdůležitější je podle ní prý to, aby byla žena milována a spokojená taková, jaká je.

Kromě toho nechodí do solárií, nekouří a chodí spát před jedenáctou hodinou večerní. Pro svou postavu snů má skvělou vychytávku – mexickou polévku, která je prý jednoduchá a nízkokalorická.

Autor: Barbora Turková


Související články