Simona (55): Prožila jsem nejlepší sex ve svém životě. Povím vám, jak jsem toho dosáhla

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
zena naha
Zdroj: Shutterstock

Když bylo Simoně třicet tři let, brala si o čtyři roky staršího muže. Tehdy mezi nimi všechno fungovalo skvěle, a to samozřejmě včetně milostného života. Jenže po pár letech se objevily první známky stárnutí. Naštěstí pár našel řešení.

„Vím, že v pětapadesáti letech život nekončí. Ale nebojím se přiznat, že na něco jsem už zkrátka stará,“ říká Simona. „A můj muž to také chápe, takže když jsme začali mít v posteli problémy, nehroutili jsme se z toho,“ dodává.

Podle čtenářky to zkrátka najednou nešlo. Pár se snažil si postelové hrátky obohatit o různé aktivity, které by s problémem nějak pomohly, ale nedalo se nic dělat. A tak se manželé rozhodli, že už spolu zkrátka nebudou spát.

Jinak nám to klapalo, tak kde by mohl být problém?

„S manželem se milujeme, nikdy jsme se nehádali, ve všem si rozumíme. Když to nešlo, zkrátka to nešlo. Řekli jsme si, že z našeho života vynecháme intimitu a budeme se věnovat jenom vztahu jako takovému,“ píše Simona.

„Jenže jsme byli naivní,“ dodává. Čtenářka vysvětluje, že nedostatek milostného života se podepsal na ní i na manželovi velmi rychle. Oba se cítili podráždění, nic je nebavilo.

„Jeden druhého jsme vzájemně stále ujišťovali, že se milujeme, jako kdybychom se báli, že se s milostným životem vytratí z našeho vztahu všechno. Na manželovi jsem navíc cítila, že jeho ego je značně pošramocené.“

Bohužel následkem toho se pár začal často hádat. Když se Simona rozhodla problém řešit a pokoušela se opět navázat tam, kde všechno skončilo, při nezdařených pokusech o milostné sblížení na ni byl muž hrubý.

Později se jí omlouval a vysvětloval, že fakt, že jí nedokáže uspokojit, z něj dělá v jeho očích někoho méněcenného. A i když mu Simona vysvětlila, že ho miluje i tak, nic se nezměnilo.

Amarex nám ukázal, že i v šedesáti se dá zvládnout leccos

Když Simona a její muž objevili Amarex, rozhodli se ho vyzkoušet. Neměli co ztratit. „Nedělali jsem si velké naděje, ale na druhou stranu, k čemu by přípravky na podporu erekce byly, když ne pro podobné případy?“ říká.

Během čtrnácti dnů se pokoj manželů změnit podle Simony doslova v sídlo rozkoše. „Najednou to šlo a můj muž se mi snažil vynahradit vše, co za poslední dobu nemohl. Zažila jsem nejlepší sex svého života,“ dodává se smíchem.

A nezměnil se jen milostný život páru. Simona s mužem se začali zase skutečně milovat ve všech ohledech. To, co v noci zůstalo za zdmi jejich ložnice, se projevilo i přes den, kdy se na sebe usmívali. Oba se cítili mladí a plní sebevědomí.

„Ano, jsme sice už starší pár, ale stále si chceme užívat života a cítit se dobře. A to zkrátka bez fyzických projevů lásky jde jen obtížně,“ svěřuje se. „Amarex je ale spolehlivý způsob, jak to napravit.“

Ke konci příběhu dodává Simona, že by pilulky doporučila všem, kteří se bojí, že si kvůli vyššímu věku se svým přítelem či manželem už neužijí žádnou zábavu. „Amarex je důkazem toho, že milování je pro všechny,“ tvrdí.

Autor: redakce


Související články