Silvestra můžete strávit doma, ale i mezi přáteli. Každá volba má své výhody

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Silvestrovska oslava
Zdroj: Shutterstock

Každý si představuje ideální silvestr trochu jinak. Někdo ho chce trávit s rodinou, někdo s přáteli. Každá varianta má své výhody. Pokud své přátele přemlouváte, aby letos slavili jinak, možná po přečtení tohoto článku pochopíte, proč si vybrali právě danou možnost.

Několikrát se mi stalo, že mě kamarádi přemlouvali, abych vyrazila s nimi na hory. Nedokázali pochopit, že si silvestr strávený s rodinou vlastně užívám. Ať už se rozhodnete jakkoli, ve všech případech se dá poslední den v roce prožít krásně. Jaké tedy máte možnosti?

Doma s rodinou

Pokud jste spíše klidnější typ, který si rád odpočine po všem svátečním shonu u televize, zůstaňte s rodinou. Využijte možnosti poležet si během večera u zábavných scének, jíst chlebíčky a jednohubky, bavit se s nejbližšími.

Můžete si zahrát stolní hry, podívat se na své oblíbené filmy, o půlnoci pak odpálit rachejtle, nebo sledovat ohňostroj od sousedů. Nakonec skončíte ve vlastí pohodlné posteli a budete usínat s pocitem, že jste na silvestra byli se svými blízkými.

Divoká párty

Někteří lidé rádi slaví silvestra ve větší skupince lidí. Pravá oslava příchodu nového roku pro ně znamená alkohol tekoucí proudem, hlasitou hudbu a blízké i méně blízké přátele.

Není nic špatného na tom vyrazit na poslední den v roce ke kamarádovi domů, pořádně si užít a další den vzpomínat na to, jak zábavný večer to byl. Nepřežeňte to ale s alkoholem, ať všechny ty zážitky nakonec nezapomenete.

S přáteli na horách

Mnoho lidí si nedovede představit silvestra bez sněhu. Přece jen jde o zimní svátek. A na horách je vždy jistota, že si ho užijete v té správné atmosféře.

Vyrazte s rodinou nebo pár kamarády slavit někam na hory, dejte si v hotelovém baru bombardino a oslavujte konec roku podle svých představ. Žádná z možností není špatná, každý jen jednoduše upřednostňuje něco jiného.

Zdroj: i60, Jsme kočky, eMimino

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články