Komerční sděleníŽivotní styl

S aplikací Shoppka může nakupovat celá domácnost

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Aplikace
Zdroj: Shutterstock

Ať už žijete v jedné domácnosti s rodinou, nebo ve spolubydlení, čas od času je potřeba něco nakoupit. I když si potraviny kupujete sami, minimálně věci jako toaletní papír či úklidové prostředky řešíte společně. Kdo je koupí tentokrát?


S aplikací Shoppka už s tímto nemusíte bojovat. Umožňuje totiž sdílet nákupní seznam mezi více lidmi. Když doma něco dojde, prostě to připíšete na seznam a všichni dostanou notifikaci. stejně tak pokud něco ze seznamu koupíte, všichni se o tom dozví. Už konec dohadování.

Chytrá aplikace i pro jednotlivce

Mobilní aplikace Shoppka však není vhodná pouze tehdy, když chcete sdílet svůj shopping list. Velmi užitečná je i pro jednotlivce, prostě jen proto, že už s ní nikdy nezapomenete koupit tu jedinou věc, pro kterou jste vlastně původně do supermarketu šli. A také nikdy nemůžete zapomenout samotný nákupní seznam, protože ho nemáte napsaný na papírku, nýbrž v telefonu.

Ačkoliv je Shoppka mobilní aplikace, dá se k ní přistoupit taktéž přes webový prohlížeč. Nemusíte si tedy aplikaci do svého Android či iOS telefonu stahovat. Vše se synchronizuje mezi zařízeními. Použití je jednoduché. Chcete-li sdílet nákupní seznam, prostě ostatním řeknete šestimístný kód, oni ho do aplikace zadají a k seznamu se dostanou. Nemusí se nikam registrovat ani přihlašovat, provozovateli vůbec neposkytují svůj e-mail.

Chytré funkce přímo pro nakupování

Shoppka je zcela zdarma, pouze pokud se chcete zbavit reklam, můžete to udělat za jednorázový poplatek. Aplikace je však velmi dobře zpracovaná, umožňuje vytvářet neomezený počet nákupních seznamů, zajímavý je taktéž režim „právě nakupuji“, v rámci nějž přesouváte položky do/z košíku. Používání aplikace podstatně urychluje vestavěný našeptávač, jenž vám doporučuje položky.

Zní to skvěle? Na příští nákup vyrazte už se Shoppkou! Najdete ji na Google Play a také AppStore, zcela zdarma.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články