Rozešel se s vámi a chcete ho získat zpět? V žádném případě nedělejte tyto chyby

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vztahy
Zdroj: Shutterstock

Rozchod přišel z jeho strany a pro vás byl tak trochu šokem. Zkrátka jste netušila, že se k tomu chystá, proto se ho snažíte získat zpátky za každou cenu. Jsou ale věci, na které byste neměla ani pomyslet. Těmito kroky od vás přímo uteče.

Dejte si čas

Tak zaprvé, dejte si čas se z rozchodu vzpamatovat a nesnažte se být v pohodě hned a za každou cenu. Je normální, že nechcete nikoho nějakou dobu vidět, chcete sedět doma, sníst všechnu čokoládu a plakat. Možná se vám po nějaké době ozve on sám, ať to bude za jakýmkoliv účelem. Nepište mu ale hned, jinak to bude vypadat, že čekáte na jeho zprávu jak na smilování. Pokud vás pozve na kafe, udržte své srdce i mozek v klidu. Je jasné, že jste ochotná zrušit cokoliv, jen abyste ho viděla, ale udělejte přesný opak. Nechte ho trochu vydusit, aby si vás zasloužil.

Dejte čas i jemu

Jestli si myslíte, že ho zpátky získáte tím, že ho budete neustále uhánět, psát mu a volat za každých okolností, jste na omylu. Dejte čas a prostor nejen sobě, ale i jemu, aby si uvědomil, že mu chybíte. Nejen my ženy, ale i muži často touží po tom, co nemohou mít. Dejte mu najevo, že umíte žít i bez něj, třeba právě tím, že ho necháte svobodně dýchat. To, že je realita jiná, nemusí vědět.

Nepřetvařujte se

Podařilo se vám s ním sejít a chcete mu ukázat, že jste se změnila? Nepřetvařujte se a nedělejte ze sebe najednou něco, co nejste, nikdy jste nebyla a ani nebudete. Nedělejte ze sebe dokonalou partnerku, která je ochotná udělat všechno jen proto, aby se k vám vrátil. Na to vám asi neskočí. A pokud ano, odpovězte si na otázku, zda opravdu chcete být s někým, kdo vás nemá rád takovou, jaká opravdu jste. Buďte svá a přirozená.

Neponižujte se

Jestli něco opravdu není sexy, tak je to zoufalá a doprošující se žena, která dělá scény, citově vydírá nebo ho na kolenou prosí, aby se k ní vrátil. Tohle opravdu nedělejte. Místo toho, aby vás miloval, se mu spíše zhnusíte. Neshazujte se, neztrácejte svou důstojnost a úctu a nepřestávejte si vážit sama sebe a své hrdosti. Jak by si pak vás měl vážit on sám, když vy sama se nemáte ráda?

Neprovokujte ho

Chcete v něm vyvolat žárlivost tím, že si vyrazíte na rande s jeho kamarádem nebo kolegou z práce? To určitě není dobrý nápad. Nepomáhá ani to, když zaplníte svoje sociální sítě sexy fotkami plnými tajemných mužů. Místo toho, aby se vrátil do vaší náruče, si o vás bude spíše myslet různé nehezké věci, protože tyhle lsti muži většinou rychle prokouknou. Ideální je se na čas odmlčet od sociálních sítí. Když vás totiž nebude mít na očích každý den, možná mu začnete chybět a bude si říkat, s kým jste a co děláte.

Autor: Barbora Turková


Související články