Roman: V padesáti letech přitahuji dvacetileté. Mám na to svůj dokonalý trik

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 1 2
muz 1 2

Roman před nedávnem oslavil kulaté narozeniny. Jak on sám tvrdí, na svůj věk se ani zdaleka necítí. Zatímco jeho kamarádi vrstevníci mají rodiny, děti a mnohdy i vnoučata, Roman si stále užívá svobodného života.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Aby toho nebylo málo, před kamarády se chlubí tím, že na něho letí mladé holky. Kamarádi jen kroutí hlavou nad tím, jak chlap v jeho letech vůbec může přitahovat dvacetileté ženy. Roman na to má svůj trik.

Nikdy jsem se nechtěl vázat

Velmi rychle jsem si uvědomil, že se nechci vázat. Došlo mi to v době, kdy mi mohlo být něco kolem pětadvaceti let. Tehdy jsem měl přítelkyni, se kterou jsem byl čtyři roky, a ona mě zaskočila tím, že by se chtěla vdávat.

Pár dní nato jsem se s ní rozešel. Došlo mi, že vážné vztahy nebudou nic pro mě a že rozhodně nestojím o to, aby mě některá dohnala do chomoutu.

Kamarádi zakládali rodiny, já počítal zářezy

Zatímco moji kamarádi, kteří byli podobně nebo stejně staří jako já, jeden po druhém zakládali rodiny, já počítal pomyslné zářezy na pažbě. Netajil jsem se tím, že si se ženami jen užívám. Vyhledával jsem takové, které to vnímaly stejně jako já.

Samozřejmě jsem ze strany kamarádů mnohdy čelil posměškům nebo nepochopení, proč se neusadím. Dokonce mi tvrdili, že toho jednoho dne budu litovat, až na stará kolena skončím úplně sám.

I v mých letech na mě táhnou mladé holky

Před pár měsíci mi bylo padesát. Na padesátníka se ale rozhodně necítím! Ani v současné době nemám problém získat si pozornost mladých žen. Dokonce natolik mladých, že bych jim z fleku mohl dělat otce.

Mým vzhledem to není, nepatřím ke kdovíjakým fešákům, na to už nemám roky. Našel jsem jiný způsob, jak k sobě přilákat mladé ženy.

Každá chce to jediné. Peníze

Jelikož jsem se za celý život nevázal, měl jsem čas pracovat. Podařilo se mi rozjet jednu menší firmu, která mě dokázala slušně zabezpečit. A právě v tom spočívá ten největší trik, který mi i v mých letech umožňuje seznamovat se s dvacetiletými ženami. Každá totiž chce to jediné –⁠ peníze.

A ty já mám, proto není problém, aby se o mě tak mladé ženy zajímaly. Chtějí peníze a já jim je dávám oplátkou za to, že se mi věnují.

Doufám, že si budu užívat ještě několik let

Doufám, že se v podnikání nic nepokazí, protože bych nerad přišel o svůj styl života. Vyhovuje mi se nevázat, jen si užívat, a k tomu všemu se před kamarády chlubit mladými partnerkami, zatímco oni mají doma už spoustu let jednu a tu samou.

Za ty roky jsem samozřejmě čelil i nesouhlasným názorům. Někomu to dokonce připadá zvrácené. A víte co? Mně je to fuk.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články