Pořádná dávka estrogenu. Taylor konečně poznal, jaké je být ženou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Taylor
Taylor

Cítit se dobře a sebevědomě je základem šťastného života. Co když se ale narodíte ve špatném těle? Podobné trable zažíval také Taylor, který se sice narodil jako muž, ale celý život pociťoval, že je vlastně ženou. Rozhodl se všechno změnit. Udělal radikální kroky a okolí mu fandí.

Změny provedl už v mládí

Taylorovi je pouhých dvacet dva let. Už ve školní lavici však věděl, že je s ním něco v nepořádku. Cítil se jako žena, ale tělo měl mužské. „Až teď se cítím jako skutečný člověk,“ přiznává vesele.

„Předtím jsem vlastně nežil. Musel jsem se přetvařovat a celé mládí jsem jen něco předstíral,“ svěřuje se. Chtěl se konečně stát sám sebou a jeho přání se mu konečně vyplnilo.

Zdroj: Instagram tayloraves

Ke změně mu pomohly hormony

Svůj problém začal řešit hormony. Tělo zásobuje estrogenem a tvrdí, že se mu změnil celý život. „Každý den jsem se najednou budil s nadšením. Měl jsem radost z toho, že je krásně a konečně si nemusím hrát na někoho jiného,“ vypráví.

Postupně se mu měnily chlapecké tvary na ženské. Svaly, které tolik nenáviděl, už nebyly tak velké. Začala mu lehce růst prsa, kůže byla měkčí a citlivější na dotek. Změnu zaznamenal také v okolí boků, jež se mu výrazně zakulatily.

Zdroj: Instagram tayloraves

Najednou se cítil jako skutečný člověk

Všechno v Taylorově životě bylo hezčí a jednodušší a začalo konečně dávat smysl. Poprvé v životě si připadal jako skutečný člověk.

„Konečně jsem začal naplno projevovat emoce,“ tvrdí a dále říká, že plakal a smál se naplno. Nechával svým emocím volnou cestu a nebál se projevit. I díky takové maličkosti se cítí mnohem lépe.

Změnu projevil i navenek

Taylor se už ale nechtěl dívat na svůj odraz v zrcadle. Rozhodl se tak pro radikální změnu vizáže. Konečně se cítil dobře, a proto se začal výrazně líčit, experimentovat s různými účesy i outfity a jeho život nabral úplně nový směr.

Zdroj: Instagram tayloraves

Se svou proměnou se nebojí vystoupit i na sociálních sítích, kde podobným lidem ukazuje, že se není čeho bát, a nabádá je, aby udělali stejnou věc a byli v životě šťastní.

Autor: Tereza Hotovcová
Zdroj: Bored Panda


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články