Komerční sděleníŽivotní styl

Pavla (49): Po několikaměsíční pauze jsme se s manželem vášnivě pomilovali. Stačilo změnit jednu věc

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
zena sexy
Zdroj: Shutterstock

Manželství Pavly a Honzy prošlo za ta společná léta ledasčím, ale největší problémy se mezi manžely objevily před půl rokem. Tehdy jim to totiž začalo nepříjemně skřípat v ložnici. Frekvence milostných radovánek rapidně klesla a podle Honzy to všechno byla Pavlina vina.

Nešťastná Pavla se pod častými poznámkami svého muže začala cítit méněcenná. Její sebevědomí bylo na nule a ona byla zoufalá, že už se svému manželovi nelíbí. Problém ale nebyl u ní.

Dříve nebyl problém

Pavla přesně neví, kdy to celé začalo. Odhadem je to asi půl roku, co spolu s manželem přestali spát. Do té doby aktivní a náruživý Honza totiž začal svoji ženu odmítat.

„Když se to stalo jednou, dvakrát, třikrát, myslela jsem si, že je prostě jen unavený, nemá náladu. Stát se to přece může,“ uvažuje Pavla.

Jenže se to stupňovalo. Nebyla zvyklá, že by Honza neměl zájem, spíše naopak. Vyžadoval to několikrát do týdne a využil každého náznaku.

Dával mi to za vinu

„Nejhorší na tom bylo, že Honza všechno svaloval na mě,“ zoufá si pisatelka. „Měl narážky na moji váhu, že už nejsem tak štíhlounká, jako když si mě bral. Rýpal do mě, že bych se měla občas na sebe podívat a podobně,“ popisuje, jak ji manželova slova srážela ke dnu.

Pavla se vedle svého muže začala cítit méněcenná, neschopná a nepřitažlivá. Nikdy neměla kdovíjaké sebevědomí, ale teď už to byl extrém.

„Podlehla jsem jeho přesvědčení, že je problém u mě. Trápilo mě, že už mě manžel nechce, a bála jsem se, že si najde milenku,“ netají se Pavla.

Bylo to buď a nebo

Nedostatek intimností mezi manžely způsobil častější hádky. Na Pavlu už toho bylo moc, dobře totiž věděla, že ona problém nemá. Začala hledat na internetu a objevila doplněk stravy Amarex Men Complex.

„Říkala jsem si, že je to buď a nebo,“ píše Pavla. „Buď měl manžel milenku, a proto se mnou nechtěl spát, nebo za tím byl nějaký zdravotní problém a tohle mělo pomoci,“ vkládala do doplňku, který svým složením nemá v České republice konkurenci, velké naděje.

Oba jsme byli v šoku

Honza se nejdříve zdráhal a jako každý ješitný chlap tvrdil, že nic takového nepotřebuje. Byl ale v šoku stejně jako jeho žena, když se účinky dostavily během krátké chvíle a manželé se po několikaměsíční pauze opět vášnivě pomilovali.

„Takový výbuch jsem nezažila strašně dlouho,“ pochvaluje si Pavla. Její manžel začal Amarex užívat dlouhodobě, každý den dvě až tři kapsle, a na jejich sexuální život to mělo úžasný vliv.

„Nejenže teď spolu spíme několikrát do týdne, ale pozoruji na manželovi celkově více energie, je veselejší a už ne tolik nevrlý a podrážděný, jako býval,“ popisuje změny manželova chování Pavla. I jí se ulevilo, když zjistila, že problém nebyl celou dobu u ní.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články