Partnerský horoskop pro Vodnáře: Rak vás něco naučí, Lev zraní vaše ego. A co ostatní znamení?

od Nikola Jaroschová
5 minuty čtení
vodnar
Zdroj: Shutterstock

Narodila jste se ve znamení Vodnáře a v lásce zatím tápete? Nenašla jste si vhodný protějšek pro život a v posteli vám to také neklape? V následujícím partnerském horoskopu pro vaše znamení se dozvíte, v jakých hvězdných kruzích byste měla hledat. A pokud zrovna s nějakým Vodnářem randíte, následující odstavce se vám též budou hodit.

BERAN

Beran a Vodnář si padnou do noty, protože jsou to spřízněné duše a jejich láska bude krásná a intenzivní. Když se potkají, budou mít pocit, že spolu chtějí strávit celý život. Mají stejné ideály a touží po tom, aby je mohli naplnit společně. Překonají společně všechny překážky.

Beran i Vodnář jsou extroverti, kteří rádi jednají spontánně, jejich vztah proto bude velmi dynamický a plný vzrušujících změn. Jeden před druhým nebudou mít žádná tajemství. Společný pohled na svět je pro ně velmi důležitý a je pevným základem jejich milostného pouta. Všechno bude klapat, tedy až na jeden problém – Beran je nezávislý, a i když partnera velmi miluje, bude chtít mít svou svobodu. Zamilovaný Vodnář chce ale všechno dělat ve dvojici.

BÝK

Když Býk potká Vodnáře, bude nadšen, protože jeho vládcem je Uran. Venuše v Býku se potká s naprostým úkazem. Vodnář na začátku nerespektuje autority a hranice. Je jako vítr, který si vane, kam chce, a protože ho nejde spoutat, dělá si, co se mu zamane.

Vodnář se sice stará o blaho světa, ale Býk neví, jak se postarat o to jeho. I přesto se do sebe zamilují na první pohled. Jenže po zamilovanosti přicházejí první problémy. Vodnář je velmi inovativní znamení, kdežto Býk miluje tradice a nechce nic měnit. Tady musí nastoupit ukecaný Vodnář, který partnera přesvědčí. Jenže Vodnář je velmi společenské znamení, což se Býkovi nemusí líbit a může se cítit odstrčený na druhou kolej. Když Býk začne žárlit, je to problém. A když se Býk bude snažit Vodnáře si k sobě připoutat, Vodnář se mu naopak začne čím dál tím více vzdalovat. Všechno tedy bude o vzájemné toleranci.

BLÍŽENCI

Blíženec miluje diskuze a Vodnář vždycky najde zajímavé téma, které je potřeba probrat. Vy se proto zřejmě seznámíte ve společnosti, mezi přáteli. Přitáhne vás k sobě skvělá komunikace, všestrannost a energie. Blíženec překypuje nápady, Vodnář je dokáže zrealizovat a uvést do praxe.

Oba potřebujete nezávislost, kterou si vzájemně poskytnete, ale občas se do sebe i přes toleranci zakousnete. Blíženec narazí na tvrdohlavost Vodnáře, protože nad věcmi moc nepřemýšlí a rovnou je koná. Úkolem Vodnáře je tempo Blížence zpomalit, ale dopřát mu dostatek prostoru. Blíženec nesnáší, když mu někdo nutí svoje názory. Na pozoru se raději mějte od začátku vztahu, protože oba jste pod nadvládou vzduchu a nesnášíte stereotyp. Milujete překvapení a nebudete se navzájem cítit svázaně. Vodnář svého partnera vždy rád doprovodí do společnosti.

RAK

Když Vodnář potká Raka, stalo se to proto, aby pochopil, co jsou emoce a jak s nimi má pracovat. Vodnář je potlačuje a moc se jim nechce poddávat. Zato Rak emocemi překypuje a jeho život se řídí hlavně jeho náladami. Tento vztah může fungovat, i když bude hodně problematický. Vodnář nesmí mít pocit, že ho Rak svými city dusí. Vodnáři jsou lidé, kteří si dělají všechno po svém. Rak si možná myslí, že ho může vychovávat, ale hodně rychle pochopí, že se šeredně spletl.

LEV

Nikdo neumí Vodnářovo ego zranit tak jako Lev. Protože Vodnář nemyslí nic vážně a život bere jako hru. Vodnář Lva potřebuje k tomu, aby mu posloužil jeho životní silou, a také ho obdivuje za to, co má a kdo je. Ale Vodnář dobře ví, že to nemá. A že to není on. A že takový nikdy nebude.

Je to většinou právě Vodnář, který ze vztahu utíká. Lev si uvědomí, že přišel o člověka, který ho nedokázal ocenit, a dlouho se netrápí. Jen to nepochopí. Oba mají skvělý vztah k dětem, ale rozdílný pohled na finance. Milují luxus, ale Vodnářovi nevadí ani skromnější poměry. To Lvu v žádném případě. Vodnář je přírodní člověk, Lev hodně pohodlný.

PANNA

Musíte se hodně uvolnit, aby zde dýchala nezávislost a individualismus Vodnáře, což může být Panně ku prospěchu. Pochopí, že lpění na detailu, systému a řádu je Vodnářovi jedno a že si jde zásadně po svém. Z úzkoprsé Panny se vedle Vodnáře stane nezávislá osoba, která si umí vychutnávat život plnými doušky. Pochopí, že nečekaná změna či občasné nerespektování pravidel může být docela fajn. Vodnář sedí Panně skvěle, o všechno se postará, vždycky poradí, vše zařídí a vše chápe a odpustí. Možná je s ním někdy nuda, ale to se poddá.

VÁHA

Váha se každou chvíli brání hádkám, aby nemusela řešit, jak konflikt ukončit. Pokud se ale nikdy nenaučí říkat ano, nebo ne, bude se Vodnář rozhodovat s pocitem, že je všechno v pořádku. Jednoho dne ale pohár trpělivosti přeteče a Váha ztropí hysterickou scénu.

Vodnář na to zareaguje útěkem, protože mu přišlo, že je všechno správně. A pokud cestou zakopne o jinou spřízněnou duši, už se nemusí vrátit. Oba jsou duší cestovatelé, což jim umožňuje získat dostatek zážitků a zkušeností, aby se rozhodovali dobře. Jsou to znamení velmi blízká, obklopena přáteli a díky duševní pohodě dokážou vytvořit i hezký domov.

Vzájemně si důvěřují, prosazují praktické a ekologické chování. Vodnář je ale větší individualista a občas se v životě může ztratit.

ŠTÍR

Vodnář se Štírovi hrozně líbí a je z něj nadšen. Obdivuje jeho bezprostřednost, lehkost a legraci. Vodnáři jsou celoživotní děti a Štír se také touží odpoutat od starostí a užívat si života. Vodnář vidí ve Štírovi silnou osobnost a je připraven změnit svůj život a být vedle něj.

Když to Vodnář udělá, Štír získá více sebevědomí a začne Vodnáře tlačit do životních poloh, které mu vyhovují. Když k tomu ještě začne žárlit, je po vztahu. Vodnář si totiž bude dělat, co chce, a naoko se bude tvářit, že je všechno v pohodě. Vodnáři nesnášejí, když je někdo omezuje, a když na někoho žárlí, tak mu to vyčítají. V oblasti sexu bude muset Štír Vodnáře vést. Vztah může fungovat, ale Štír se musí zklidnit a jít na energii Vodnáře diplomaticky. Když ho totiž Vodnář začne obdivovat, může se z něj stát milovaný partner.

STŘELEC

Když Střelec potká Vodnáře, myslí si, že potkal partnera snů. Je okouzlen jeho energií a tolik legrace snad ještě nikdy nezažil. Ani tolik dobrodružství či zvratů. Život je vzrušující a pořád se něco děje, někam se jezdí či chodí a Střelec je nadšený. Vše funguje do doby, než si Střelec uvědomí, že s Vodnářem je sice legrace, ale ve finanční otázce je to s ním těžké. Střelec bude muset přemýšlet, jak to udělat, aby si něco koupil, aby něco měli a nebyli bez peněz. Vztah je velmi náročný, ale kamarádství skvělé. Když se spolu přestanou bavit, není to kvůli odlišným názorům, ale kvůli penězům.

KOZOROH

Na začátku vztahu s Vodnářem, to bude pro Kozoroha velmi osvěžující. Kozoroh se dívá na bezprostřednost Vodnáře a směje se. Brzy ho úsměv přejde, protože Kozoroh je konzervativní a málo přístupný. Vodnář je jeho pravý opak. Kozoroh promýšlí svá jednání a plánuje. Vodnář nic nepromýšlí, nic neplánuje a stále je v nečekaných situacích. Jak se domluví? Jsou rozporuplní, ale protiklady se přitahují. Kozoroh s Vodnářem rád tráví čas, protože je to legrace a dobrodružství. Když se tito dva potkají, Kozoroh se uvolní a Vodnář se dozví něco o pravidlech a jejich dodržování.

VODNÁŘ

V tomto vztahu jsou zastoupeny časté cesty a klidně se může stát, že odjede nejprve jeden Vodnář, pak druhý, nebo oba nastejno. Problém může nastat jen tehdy, když se nevzpamatují a budou spřádat neuskutečnitelné plány.

Téměř okamžitě oba pochopí, že realita se od fantazie hodně liší. Ve vztahu určitě bude zastoupen humor, vzrušení a situace, které se zdají neřešitelné, ale vzápětí se samy vyřeší. Tito lidé se potkají až po zkušenostech s jinými partnery, se kterými se spálili. Emočně nebudou nic přehánět a budou chápat své vzájemné obavy z bláznivého zamilování.

RYBY

Vodnář má daleko k tomu, aby se bláznivě zamiloval do každého, kdežto pro Rybu to není problém a téměř hned chce kvůli tomu měnit svůj život. Ženy Ryby, když potkají Vodnáře, nemají moc trpělivosti. Začnou ho vtahovat do své rodiny, seznamovat ho s kamarády či dětmi. Vodnář, který se nechce vázat a bojí se zodpovědnosti, se zarazí a začne přemýšlet, zda mu to za to stojí.

V sexu si tito lidé rozumějí, ale jen do doby, než spolu začnou žít. Jakmile začne běžný život a běžné starosti, něco se může pokazit a sexuální přitažlivost, která zde byla na začátku, bude tatam. Vztah může fungovat, ale Ryba se bude muset změnit.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články