Partnerský horoskop pro Střelce: Se dvěma znameními si budete obzvlášť rozumět, ale na Vodnáře si dejte pozor

od Nikola Jaroschová
5 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Narodila jste se ve znamení Střelce a v lásce zatím tápete? Nenašla jste si vhodný protějšek pro život a v posteli vám to také neklape? V následujícím partnerském horoskopu pro vaše znamení se dozvíte, v jakých hvězdných kruzích byste měla hledat. A pokud zrovna s nějakým Střelcem randíte, následující odstavce se vám též budou hodit.

BERAN

Tato dvě znamení se k sobě perfektně hodí. Beran i Střelec jsou idealisti, ambiciózní a činorodí a budou mít seznam společných plánů. Nuda téhle dvojici rozhodně nehrozí, protože si budou společné chvíle a celkově život neskutečně užívat. Jsou spontánní a mají rádi změnu, v tom také jeden druhému skvěle padnou do noty.

Oba jsou optimističtí, přátelští a hraví, proto jim spolu bude skvěle a budou nadšeni partnerovou nekomplikovanou a otevřenou povahou. Konečně našli někoho, s kým si rozumí a nebudou řešit nějaké citové problémy. Klapat jim to bude i v posteli, zde se dostane ke slovu i jejich ohnivý živel.

BÝK

Tady se potká Jupiter s Venuší, a i když to vypadá idylicky, snadné to nebude. Jupiter ve Střelci touží po všem novém, kdežto Býk preferuje pohodlí a klid. Střelec má rád pohyb, Býk je vlastně lenoch. Oba naštěstí mají rádi přírodu, a když po Býkovi nikdo nebude chtít moc akce a večer ještě párty, bude v pohodě.

Střelec ale Býka vyslechne stylem jedním uchem tam, druhým ven, a pokud si Býk myslí, že Střelce zkrotí, je na omylu. Oba jsou neskutečně rozdílní a ani atmosféra domova, kterou Býk vytvoří, nepřinutí Střelce zůstat doma. Jako dvojice se ale můžete vzájemně doplňovat. Střelec Býka může naučit flexibilitě a novým věcem, Býk zase může Střelci ukázat, že risk neznamená vždycky zisk.

BLÍŽENCI

Humor a výřečnost Blížence je pro atraktivního Střelce velkým lákadlem. Milujete zábavu, dobrodružství a více času budete trávit venku než doma. Ke spokojenosti budete potřebovat volnost, ale každý jiným způsobem. Střelec touží po fyzické nezávislosti a vždycky musí mít pocit, že to, co dělá, je jeho rozhodnutí. Blíženec chce duševní svobodu, rád dělá něco nezákonného a překračuje omezení.

Na život máte podobný názor a základním prvkem u vás bude přátelství. Blíženci jsou vzduch, Střelci oheň, proto půjde o velmi akční vztah. Je to ohnivé a vášnivé spojení, ale neměli byste zapomínat, že ve zvěrokruhu jste proti sobě v opozici. Jeden může mít skvělou náladu, druhý tu nejhorší na světě. Navzájem si polezete na nervy. Oba si sice budete navzájem odpouštět, ale Střelec neodpustí nedostatek respektu. Po hádce vás spojí upřímnost, otevřenost a schopnost přizpůsobit se změnám. Jakmile ve vašem vztahu vyhasne oheň, vyhasnou i vaše city.

RAK

Střelec má Raka naučit, že člověk má být kdykoliv připravený se přesunout a na ničem nelpět. Rak lpí na všem, co vytvořil, díky čemuž si komplikuje osobní život. Střelec to má jinak. Sbalí si pár věcí a přesune se klidně na druhý konec světa. Po určité době vztah nebude jen zamilovaností, začnou spolu oba soupeřit. Oba se najednou prohlédnou a budou si chtít radit, jak se mají chovat.

Tady vztah může narazit. Střelec si občas nevidí do pusy a Raka může urazit. Oba se naštvou, křičí a zuří. Rak je náladový a Střelce jen tak něco nerozhodí. Ale když se Rak urazí a přestane mluvit a Střelec neví proč, konflikt se začne prohlubovat. Střelec je volnomyšlenkář a srandista, což by Rakovi mohlo pomoct se odpoutat od starostí.

LEV

Když Střelec potká Lva je uchvácen jeho majestátností, způsobem chování i tím, jak se jeho osobnost projevuje. Lev vypráví o tom, co dokázal a Střelec žasne. Při komunikaci se Lvem se snaží působit tak, že má o všem přehled, že se orientuje a všechno ví. Ale Střelec občas plácne hloupost, která ostatní rozesměje, ale Lva se může dotknout.

A tak, když chce Střelec se Lvem vyjít, musí se naučit kontrolovat, co říká, a nestřílet od boku. Konfrontace nastává tehdy, když Lev chce, aby ho Střelec nehlídal a dal mu volnost, ale sám není ochoten akceptovat, že Střelec je volnost sama a že si může odcházet, kdy chce a s kým chce. Vztah může fungovat, když si tito dva věří. V posteli to klapat bude. Lev přichází s tělesnou smyslností a Střelec do milování vnáší erotické a bláznivé nápady.

PANNA

Je těžké říct, jestli a jak si tihle dva budou rozumět. Jisté je, že mezi sebou uzavírají tzv. astrologickou kvadraturu, která souladnosti moc nehoví a vyžaduje hodně úsilí. V jejich soužití se dostavují krize, které musejí občas překonat, ale pokud to dokážou, jejich vztah má ambice překonat všechno.

Naučili se totiž vzájemné toleranci a ponechali si vlastní identitu. Svoboda je důležitá hlavně pro Střelce, pokud mají pocit, že nemají otevřená vrátka, dusí se. Sbližuje je naopak intelektuální rozměr vztahu, živá diskuze, touha poznat nepoznané. Potkávají se i v oblasti milování, Panna podporuje Střelcovu fantazii a kreativitu a vede ho k nevšedním zážitkům. Soužití těchto dvou může nakonec být dobrodružství se šťastným koncem.

VÁHY

Soužití Vah a Střelce je intelektuální výzvou, protože logické a analytické myšlení Vah se potkává se střeleckým vizionářstvím. A to může jít hezky dohromady. Váha přemýšlí a koná organizovaně, Střelec zábavně. Nuda je tady rozhodně vyloučena. Oba ctí svobodu toho druhého, jsou přátelští, společenští a rádi cestují. A kde bude problém? Váha je estét, miluje krásu i krásu svého protějšku. Střelci je jeho vzhled často jedno a jsou pro něj důležitější věci než krása. A Váha tiše trpí a trpí hodně.

ŠTÍR

Když Štír potká Střelce, má pocit, že si s ním bude skvěle rozumět. Štírovi se líbí, jak je Střelec veselý, protože i on se rád baví. No a co, že Střelec má směšné nápady a pořád vymýšlí situace, jak se pobavit a kam ještě zajít? Štír ví, že život není jen o práci a starostech. Střelec je bezstarostné a veselé znamení, což se Štírovi, který myslí pozitivně, líbí. Střelec dokáže z každého dne udělat zajímavý a legrační den.

Štír si myslí, že Střelce zpracuje a bude z něj čerpat, ale nejde jen o energii, ale také o nápady a kontakty. Střelec je opatrný. Když se spolu pohádají, bude to právě on, kdo přijde s prosíkem. Štír ho ale rázně utne a bude ho ignorovat, což Střelce naštve. Když na sobě oba zapracují, mohou spolu žít.

STŘELEC

Když se potkají dva Střelci, je o zábavu postaráno. V tomto vztahu se nikdo nenudí. Buď se smějí nebo křičí. Prořízlou pusu mají oba a nejsou vztahovační. Takže se někdy baví tím, že toho druhého chtějí přesvědčit o své pravdě. Nemá to cenu a Střelci musejí pochopit, že mají stejné energie a musejí se domluvit.

Nikdo z nich nemá pravdu, a přece jen ji mají oba. Mají si navzájem dávat volnost, kterou každý potřebuje, a mimo své společné přátele mají i každý ty svoje. Střelci spolu rádi zůstávají, a když ne, jsou kamarádi. Chyběli by si.

KOZOROH

Když Střelec potká Kozoroha, potká silnou osobnost, která se pokusí uhasit jeho přirozený oheň. Ze začátku to tak nevypadá, protože zamilovanost je velká a Kozoroh dokáže svou přirozenou sexuální aktivitou probudit něco, co ještě Střelec nikdy nezažil. Když ale začne společný život, najednou se objeví rozpory. Střelec si musí zvyknout na atypický humor Kozoroha a Kozoroh zase na rozvláčnost Střelce.

Kozoroh je zásadový v tom, že když něco říká či dělá, myslí to vážně a vždy tím něco sleduje. Střelec doslova střílí od boku a pak se diví, že to po něm Kozoroh požaduje. Vždyť šlo přeci o zábavu. Kozoroh ale žádná slova nebere na lehkou váhu. A tak se Střelec musí zamyslet nad tím, co říká, což pro něj bude těžké.

VODNÁŘ

Když Střelec potká Vodnáře, myslí si, že potkal partnera snů. Je okouzlen jeho energií a tolik legrace snad ještě nikdy nezažil. Ani tolik dobrodružství či zvratů. Život je vzrušující a pořád se něco děje, někam se jezdí či chodí a Střelec je nadšený. Vše funguje do doby, než si Střelec uvědomí, že s Vodnářem je sice legrace, ale ve finanční otázce je to s ním těžké.

Střelec bude muset přemýšlet, jak to udělat, aby si něco koupil, aby něco měli a nebyli bez peněz. Vztah je velmi náročný, ale kamarádství skvělé. Když se spolu oni dva přestanou bavit, není to kvůli odlišným názorům, ale kvůli penězům.

RYBY

Tito dva si spolu rozumějí. Oba touží něco prožívat a žít někde, kde je hodně vody. Ze začátku je vztah skvělý, protože oba objevují zvláštní světy. Dokážou vnímat vnitřní pochody toho druhého a objevují hlubiny svých duší. Je to krásné a zajímavé. Život plyne a nastávají první hádky, protože oba milují společnost a lidi, Rybám začne vadit prostředí, které Střelec vytváří.

Ryby rády pečují o toho druhého, ale když se Ryba přestane starat a zajímat, je to signál, že jí je ten druhý jedno. Mohou spolu vytvořit stabilní pár, když si nechají dost prostoru a Střelec nebude Rybu věčně do něčeho nutit. Oba zažili v minulosti hodně zklamání, a tak když si najdou toho pravého, nechtějí ho ztratit.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články