Osvojte si styl princezny Kate: Zvládnete to i s oblečením ze sekáče

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Kate Middleton
Zdroj: Profimedia

Manželka následníka britského trůnu princezna Kate je vznešenou a bezpochyby velmi krásnou ženou. Se svým postavením rozhodně ví, jak ve společnosti vypadat. Její outfity jsou ale přesto mnohdy velmi jednoduché a může se jimi inspirovat prakticky kdokoli z vás.

Kate vypadá ve společnosti skvěle, zároveň si ale nepotrpí na přehnané množství šperků a speciální outfity, ze kterých doslova křičí jejich vysoká cena. I člověk vydělávající průměrné peníze se tak může obléknout podle ní. A často to jde dokonce i s oblečením ze secondhandů.

Příkladem toho je i Sarah Kingham z Chelmsfordu, která se svěřila, že má doma hned několik modelů velmi podobných těm princezniným. Za žádné z nich ale neutratila velké peníze, všechny jsou totiž nakoupeny právě jako zboží z druhé ruky.

Šaty se vzorem a barevné kabáty

Princezna Kate se nejčastěji ve společnosti ukazuje v šatech. Na večírky a velké společenské akce obvykle volí jednobarevné modely, do volnější společnosti ale ráda vezme šaty se vzorem. Především v létě miluje barevné kousky například s květinami.

Jedny z nich představila právě i Sarah Kingham, které se v secondhandu podařilo sehnat velmi podobný kousek. Je tak pravděpodobné, že i vy se můžete za pár korun obléknout do modelu, který by se Kate nestyděla vytáhnout do společnosti.

Kromě šatů princezna miluje také dlouhé kabáty. Ty obvykle volí jednobarevné a jednoduché, nemusí ale jít zásadně o černé kousky. Důležité ovšem je sladit jejich barvu s tím, co máte pod kabátem. Například ke žlutým šatům se červený kabát zkrátka nehodí.

Miluje pruhy a sáčka

I když ve velké části případů se objevuje ve společnosti v šatech, ráda na sebe oblékne i džíny a tričko. Kate velmi často volí tričko s pruhy, miluje kombinaci bílé a tmavě modré barvy.

K tričkům nosí úzké džíny a jen málokdy zapomene na sáčko. To se totiž skvěle hodí nejen ke kostýmku, ale právě i k džínům a tričku. A je jasné, že i takový model může sehnat kdokoli z vás i v levnějších obchodech.

Obléknout se ve stylu britské princezny tak není možná tak složité, jak si někteří lidé myslí. Kate vypadá elegantně i v obyčejnějších kouscích, které běžný člověk sežene mnohdy i v sekáči.

Zdroj: People, Daily Mail, Pure Wow, Woman and Home

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články