Komerční sděleníŽivotní styl

Originální dárek pro kluka?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Darek
Zdroj: Rewild.cz

Hledáte originální dárek, ale nevíte, co by se vašemu klukovi nejvíce líbilo? Hraček už má plnou skříň a lego už ho taky moc nebere? Máme pro vás tip na originální dárek pro chlapce, který ho ohromí nejen svým obsahem, ale i zábavou spojenou s jeho otevíráním.

A co to je? Je to dárková Kidboxeo Bedna + páčidlo od Manboxeo.cz. Obrovský dárek pro kluka plný her, zábavy, netradičních dobrot a licencovaných produktů z oblíbených dětských her, filmů a pohádek. Zkrátka vše, co děti milují, v jednom dárku. Ale to není vše! Kromě unikátního obsahu čeká na kluka i zábava s jeho otevíráním. Nechte se překvapit, jak si poradí s páčidlem a jak si užije dobroty a unikátní produkty, které najde uvnitř.

Velký výběr originálních dárků pro kluky

Na Manboxeo.cz najdete více než 25 unikátních obsahů Kidboxeo Beden pro kluky – Kidboxeo plné dobrot a spoustu dalších dárkových Beden plných licencovaných produktů oblíbených značek Marvel, Disney, Harry Potter a další. Stačí si jen vybrat podle oblíbených filmů, pohádek a her vašeho kluka. Všechny Kidboxeo jsou navíc vždy skladem s dodáním do druhého pracovního dne.

Nejlepší dárek pro kluka v každém věku

Spousta kluků miluje hraní na počítači a pokud se jich zeptáte, tak si už alespoň jednou zahráli oblíbenou dětskou hru Minecraft nebo Super Mario. A pokud ne, tak ji alespoň znají z doslechu od svých kamarádů. Super Mario Kidboxeo a Kidboxeo Minecraft jsou super originální dárky plné licencovaných produktů z těchto oblíbených počítačových her a také luxusních dobrot, které kluci určitě z běžného obchodu neznají a na kterých si zcela jistě pochutnají třeba zrovna při dalším hraní na počítači.

A na jaké unikátní produkty uvnitř Super Mario Kidboxeo se mohou kluci těšit? Třeba na Dárkovou sadu Super Mario s hrnkem, podtáckem a klíčenkou, digitální kapesní retro konzoli se 240 hrami, unikátní veselé ponožky v plechovce Soxboxeo, které najdete jenom v rámci dárků Manboxeo, nebo ovocné gumové medvídky v jemné mléčné čokoládě a karamelový pomazánkový krém Twix.

Darek

Zdroj: Rewild.cz

Tak nezapomeňte

Až budete na internetu hledat originální dárky pro kluky, ať už se jedná o narozeninový dárek pro 9letého kluka, dárek pro kluka 10 let nebo vánoční dárek pro 11letého kluka, zapamatujte si Kidboxeo dárkové Bedny od Manboxeo.cz.

Manboxeo.cz – Když obyčejné dárky nestačí.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články