Největší chyby v posteli: Uspěchanost a další věci, které zabijí váš milostný život

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Erotika
Zdroj: Pixabay

Dá se i během milování udělat chyba? Určitě, a bohužel často jsou na straně žen i mužů. Nikdo není dokonalý, ale když víte, co máte udělat, aby byl váš miláček v posteli spokojený, je to výhra. Jaké největší chyby v sexu můžete napáchat?

Objevujte

Potkali jste muže, který je styl „šup sem, šup tam“? Nebo milence, kterému prostě všechno dlouho trvalo? Tak asi víte, že ani jedno není něco, co byste chtěli zažívat každý den.

Sex je o poznávání toho druhého, ne něco, v čem si musíte dávat závody nebo toho druhého nějak překonávat. Nedej bože s někým soupeřit. Dejte tomu druhému čas a prostor vás poznat a poznejte, co se tomu druhému líbí. Poznávejte se, objevujte a užívejte si to.

Nespěchejte

Líbáte se teprve pár minut a váš drahý už se dobývá do vašich kalhotek? Mezi další chyby, které ale dělají obě pohlaví, patří zbrklost.

Pokud někdo z vás dvou nezjistí, zde je klín mokrý a připravený, neměli byste pokračovat. Jinak to bude pořádně bolet a bude to nepříjemné. Řeč je hlavně o ženách, které by nemusely pak na milovaní vzpomínat úplně s nadšením.

Na společný orgasmus zapomeňte

Není žádným překvapením, že ženy dosahují orgasmu během sexu méně než muži. Ženy častěji orgasmu dosáhnou vlastním sebeuspokojováním. Proto je i velmi malá pravděpodobnost, že byste společně s partnerem dosáhli orgasmu.

Není to ale nic nemyslitelného, jde jen o trénink a štěstí. Podle sexpertů je největší naděje, že dosáhnete společného orgasmu, v jezdeckých pozicích. Tedy když je žena nahoře, protože nastavuje tempo a přijímá dostatek stimulace klitorisu.

Neprotahujte to

Řekněme si to upřímně, kdo má rád sex, který trvá několik hodin? Stupňování vzrušení je sice fajn, ale trávit v posteli několik hodin není úplně v pohodě. Nadbytečné provokování a prodlužování touhy bez odpovídající stimulace způsobuje víc škody než užitku.

Nekritizujte

Partner nedosáhl erekce nebo mu to prostě nejde? Nekomentujte to. Není nic horšího, než když se vašemu miláčkovi začnete vysmívat. Výčitky a narážky neprospívají nikomu a příště vám to váš partner může vyčíst. V případě, že se takto chová váš partner, řekněte mu to, protože ani ženy si nezaslouží, aby je někdo ponižoval. A už vůbec ne jejich partner.

Autor: Barbora Turková


Související články