Na hřbitově, na ruském kole nebo na pračce. Divná místa, kde si lidé užívají milostné chvilky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
laska ruske kolo
Zdroj: Shutterstock

Nudí vás milování s partnerem? Je načase vyzkoušet místa, která mají k posteli sice hodně daleko, moc pohodlí si na nich také neužijete, ale rozhodně se dočkáte spousty adrenalinu a dobrodružství. Představujeme vám deset nejšílenějších míst, kde si s partnerem můžete užít milostné chvilky.


Divoká příroda

Je jedno, jestli si to rozdáte na poli, na mole u rybníka či na posedu v lese, zkrátka byste tam měli být jen vy dva. Možná tedy ještě pár zvířat, o kterých ale nebudete vědět. Nepříjemní brouci, aktivní houbaři nebo milovníci koupání vám romantické chvíle ale mohou trochu pokazit. A možná nebudete jediný pár, který to napadne, zvláště během letních parných večerů.

Strašidelný dům

Tady nebude o adrenalin nouze. Zvláště pokud si vyberete hodně strašidelný dům. Ideální je provozovat milování přímo ve vozíku. Duchové ani maskovaná strašidla vám romantickou chvilku plnou rozkoše rozhodně nepokazí. Efekt bude ale opačný. Vyděsíte vy je, ne oni vás.

Ruské kolo

Tahle atrakce vás vyveze vysoko do nebe. Právě v tu chvíli se můžete začít oddávat tomu druhému. Jen je dobré být v kabince sami, abyste neotravovali svými milostnými projevy okolí. A není to vhodné ani pro ty, kdo se bojí výšek. Romantický zážitek bude podnícen ještě tím, když se rozhodnete na kole vyjet v noci. Osvětlené město je romantika na druhou.

Zkušební kabinka

Tohle je klasika v podobě netradičních míst. Když si zkoušíte sexy prádlo a vašeho partnera napadne, že by vám jej mohl zkusit sundat přímo na místě? Proč ne! Dejte si ale pozor na hlasitost a prudké pohyby, ať okolí něco nepozná. A nezapomeňte si vybrat kabinku, která má dlouhé závěsy. Byl by to docela trapas, kdyby vás někdo během „vaší“ chvilky načapal.

Hřbitov

Tohle je místo vhodné spíše pro lidi, kteří mají pro strach uděláno. Hřbitov totiž nepatří mezi nejromantičtější místa na světě, zvláště v noci. Jestliže vám ale nevadí, když tak trochu znesvětíte pro mnoho lidí posvátné místo, hurá do toho. Pozor ale na truchlící, kteří půjdou zavzpomínat na své blízké. Ti by z vás asi nadšení nebyli.

Taxi

Tady je na místě diskrétnost a rozhodně se nepouštějte do samotného aktu. Zvolte spíše mazlení či orální sex. Samotný styk pak už můžete dokončit doma. Nezapomeňte ale, že v autě nejste sami a dotyčného za volantem byste mohli svým počínáním pořádně rozhodit.

Loď

Je jedno, jestli máte k dispozici jen šlapadla, nebo třeba soukromou jachtu či plachetnici. Odplujte daleko od zvědavců a vyzkoušejte milování na plavidle. Rozhodně si budete připadat jak na vodní posteli. Jen musíte doufat, že vás nepotká bouřka či vám nebude špatně kvůli mořské nemoci.

Dětské hřiště

Sem vyrazte až po setmění, tedy v době, kdy se děti koukají na večerníček nebo už dávno spí. Nejenže dětmi nechcete být vyrušeni, ale hlavně jim nechcete způsobit celoživotní šok. Těžko byste jim pak vysvětlovali, že děti nosí čáp. Vyzkoušejte prolézačku nebo se běžte s vaším miláčkem zhoupnout.

Pračka, kuchyňský stůl…

…zkrátka místo, kde jste to ještě nikdy nedělali. Prostě jeden večer si s partnerem zalezte na jiné místo než na postel v ložnici. A nemusí to být vlastně ani večer. Třeba dělání večeře vás bude o to více bavit.

V autě

Je jedno, jestli zvolíte odlehlé místo na parkovišti, volnou chvilku v myčce nebo nekonečnou kolonu. Sex v autě je sice rychlovka a občas i trochu nepohodlná, ale vždycky je o co stát. A občas nemusí být ani přímo sex, ale jen nějaké uspokojování. Skvělé je, že za jeden den to můžete vyzkoušet na mnoha různých místech. Auto se prostě nikdy neomrzí.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články