Myslí to s vámi vážně? Znaky, díky nimž poznáte, že vás upřímně miluje

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
laska
Zdroj: Shutterstock

Občas nás ve vztahu přepadnou pochybnosti a my nevíme, na čem jsme a jestli jeho city k nám jsou stále stejně vřelé. Přestože máme pocit, že svého miláčka dobře známe, občas se může jevit všechno trochu jinak, než jak to ve skutečnosti je. Jak poznáme, že nás stále ještě miluje?

Neustále se na vás dívá

Když se chystáte na rande nebo na schůzku s vaší láskou, vždycky vypadáte perfektně. Je tedy jasné, že se svému partnerovi líbíte a nemůže se na vás vynadívat. Ale jestliže jste ho několikrát přistihla, že se na vás s láskou a něhou dívá, i když třeba uklízíte nebo vaříte, je to jasné. Je opravdu zamilovaný.

Nic ho nevyděsí

Návštěva rodičů, parta kamarádek u vás doma nebo třeba přiznání k tomu, jaká jste byla v minulosti? Každý má své kostlivce ve skříni, ale každý také dělá činnosti, které k němu patří. Člověk, který vás miluje, všechny tyto věci dokáže přejít. Nikdo není dokonalý a on vás určitě nebude soudit, pokud vás miluje. Přijetí všech stránek člověka, těch dobrých i těch stinných, je známkou pravé lásky.

Bere na vás ohledy

Ať uděláte cokoliv, bere ohledy na vaše pocity a názory. Většinu věcí s vámi nejprve prodiskutuje, protože chce vědět, co si o tom myslíte. Pokud vás zklame nebo vám ublíží, tíží ho pocity viny a snaží se, aby to mezi vámi bylo jako dřív. Nikdy vás nenechá na pochybách a vždycky se na něj můžete za každých okolností spolehnout.

Je připraven s vámi vyřešit jakýkoliv problém

Vašeho vztahu si váží tak moc, že žádný problém pro něj není překážkou. Jakmile nastane situace, že je potřeba začít něco řešit, on se k tomu postaví čelem a chce věc za každou cenu vyřešit a zvládnout. Neustále vás přesvědčuje o tom, že vy dva spolu všechno zvládnete a vy se nemusíte bát, že vás nechá ve štychu. Zkrátka s ním vždycky máte vyhráno.

Je k vám otevřený a upřímný

Žádné téma pro něj není tabu, otevřeně s vámi mluví o svých pocitech i o věcech, které se mu neříkají snadno. Vždycky víte, na čem jste, a on je k vám za každou cenu otevřený a upřímný. Když se mu něco nelíbí, řekne vám to. Stejně tak pro něj není problém projevit radost. Je pro něj ale i velmi důležité, abyste i vy k němu byla otevřená a upřímná.

Všímá si detailů, které máte ráda

Přinese vám květinu, popřeje vám vzkazem hezké ráno, udělá vám oblíbenou snídani, uvaří vám vaše oblíbené jídlo. Zkrátka si všímá malých detailů, které máte ráda. Právě tyhle maličkosti dělají vztah a jsou v něm opravdu potřeba. On je zkrátka nadšený, když vy jste šťastná. Pak je šťastný i on.

Autor: Barbora Turková


Související články