Muži v posteli nemyslí jen na svou partnerku. Odborníci řekli, jaké představy zkvalitňují jejich milostný život

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muzi milovani
Zdroj: Shutterstock

Myslíte si, že víte o sexuálních touhách svého partnera všechno? Vyvedeme vás z omylu. Pánové totiž mají spoustu sexuálních představ, které by jejich milované ženy ani ve snu nenapadly.

Němečtí odborníci udělali zajímavou studii. Zúčastnilo se jí několik tisíc zadaných mužů, kteří dostali jednoduchou otázku, na co myslí během milování.

Přítelkyně dotyčných mužů nebyly přítomny, proto se nikdo nemusel ničeho bát. Odpovědi tak byly zcela upřímné. Z výsledků je jasné, že až sedmdesát dva procent mužů myslí během milování na jinou ženu, občas dokonce na více žen.

Nikdo nechce být druhý

Samozřejmě se nejedná o pošťačku, ale třeba o sexy herečku, pornoherečku nebo mladou kolegyni v práci. Nemusíte se ale bát, že by vám byl váš partner nevěrný.

Takové představy totiž podle odborníků zvyšují kvalitu sexuálního života. Doba trvání aktu prý závisí na tom, jak dlouho si muži umí dotyčnou představu udržet v mysli. Takže i zde platí, čím déle, tím lépe.

Samozřejmě je jasné, že žádná žena nechce být druhá. Ale když se jedná o to, že by si milostné hrátky mohla užívat delší dobu, to už je něco, co se dá přežít, ne? Zvláště, když ty ženy vlastně v některých případech neexistují, nebo jsou to často ženy, které dotyčný muž nikdy nesbalí.

Ani ženy nejsou bez viny

Pokud se ale přeci jenom jedná o kolegyni z práce, asi to raději nechtějte vědět. Jestliže se váš partner prořekne a prozradí vám, že v mysli má svou sexy sekretářku, je možné, že to zraní vaše city.

Dokud s dotyčnou nic nemá a nechystá se vás s ní podvést, není se vlastně čeho bát. Diplomatičtější je to přijmout a nechat to být.

Upřímně, ani ženy nejsou žádní andílkové. Tisíce žen po celém světě touží po slavných hercích či zpěvácích. A která by třeba takovému Bradu Pittovi nebo Channingu Tatumovi nepodlehla? Jestli vám to s vaším miláčkem klape, má vás rád a jste pro něj pořád důležitá, je vlastně všechno v pořádku.

Zdroj: Cosmopolitan.com

Autor: Barbora Turková


Související články