Moc tlustá nebo málo oholená. Aneb věci, o kterých ženy přemýšlejí během milování

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Intimita
Zdroj: Shutterstock

Ženy jsou silné osobnosti, které jsou zvyklé myslet na více věcí najednou. A je jedno, jestli je to v práci nebo v milostném životě. Na více věcí myslí klidně i během milostných chvilek s partnerem.

„Vyndala jsem to prádlo z pračky?“

Jestliže nejste s mužem v posteli poprvé, tak je jasné, že i během milostných chvilek občas myslíte na běžný chod domácnosti. Klidně i na ty, které jste ještě během dne nestihly udělat. Ženská mysl je hrozně rozbíhavá a občas jí 24 hodin prostě nestačí. Proto trvá delší dobu, než se dámy koncentrují. Vytáhnout je z toho může partner, který se hodně snaží a stojí mu to za to.

„Nejsem málo vzrušená?“

I když jste zamilovaná, nic nemusí fungovat vždycky perfektně. Každý jsme tak trochu jiný. Jestliže jste v milování s partnerem nespokojená, popovídejte si s ním, protože jinak vztah zabijete. Klidně mu i názorně ukažte, co má dělat, abyste dosáhla vrcholu. Spoustu mužů to po svých partnerkách nejen vyžaduje, ale často je to i vzrušuje. Spokojení budete ve výsledku oba.

„Nejsem moc tlustá?“

Klasická ženská otázka, kterou každý muž nesnáší. Ženy svou postavu řeší někdy až moc často a často i úplně zbytečně. Sice je to otřepaná fráze, ale váš partner vás má rád takovou, jaká jste. Klidně můžete mít i plnější křivky, jsme si jistí, že ho to může velmi vzrušovat. A rozhodně neuvažuje nad tím, jestli máte o pár kilo víc či míň.

„Jsem tam dole dobře oholená?“

Ženské tělo je během pár okamžiků podrobeno důkladné prohlídce. A každé ženě naskočí myšlenka, jestli je na to na všech partií dobře připravená. Nemusíte ale mít strach a odskakovat z postele rovnou do vany pro žiletku. Spousta mužů je, co se detaily týče, tak trochu slepá a neřeší, jestli jste komplet připravená nebo tam nějaké chmýříčko vyskakuje. Pokud nevypadáte jako Rumcajs, buďte v klidu.

„Už to bude?“

Nemyslete na orgasmus jako na hlavní cíl vašeho milovaní. Jde to i bez něj. Berte to jen jako velmi pozitivní a příjemný bonus k vašim milostným hrátkám. Orgasmus není povinnost a neměl by být brán jako mužská povinnost. Klidně svému partnerovi pomožte, ukažte mu, a hlavně mu nic nevyčítejte, když se to zrovna dneska v posteli moc nepovede.

„Je tu nepořádek“

Ženy jsou všeobecně na úklid větší psi než muži. Když jde dáma na návštěvu k muži, okamžitě začne soudit jeho příbytek a to, jestli je v něm uklizeno nebo ne. A nad tím samým přemýšlí i žena, pokud je dotyčný pán u ní doma. Ale dámy, buďte v klidu. Většina mužů si nevšimne, když máte malinko neutřený prach nebo jste nestihla perfektně umýt okna. Po sexu jich většina stejně hned usne.

„Co, když mu jde jen o to jedno?“

Ano, i to se může stát. Klidně se s vámi občas vyspí a půjde dál. Klidně se s vámi bude vídat jen za účelem sexu a vztah to nikdy nebude. A klidně to na začátku bude jen o sexu, ale pak z toho vznikne vztah. Nemá cenu dopředu nic analyzovat a řešit, protože ve výsledku to stejně bude úplně jinak. Uvolněte se a užijte si skvělý sex.

Autor: Barbora Turková


Související články