Kliďas, romantik nebo dobrodruh. Jaký jste milostný typ?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Romantik sex
Zdroj: Shutterstock

Patříte mezi ty, kteří své touhy v posteli neskrývají a klidně je dají najevo? Nebo jste spíše romantik, který o svých pocitech jen sní a představuje si je? Který z osmi sexuálních typů jste právě vy?

Klasik

Jste šťastní, když máte všechno pod kontrolou. Nemáte rádi překvapení a změny, to vás dokonce i velmi stresuje. Nová poloha, místo nebo pomůcka? Určitě ne! Vy jste prostě klasici, kteří rádi vědí, co je čeká, a nesnášejí nic nového, tedy jakékoliv změny. Chcete mít zajetou klasiku, která vás nepřekvapí. Což je i vaše největší nevýhoda. Pokud máte partnera, kterému důvěřujete, uvolněte se a zkuste něco nového, na co nejste zvyklí.

Romantik

Milování považujete za prostředek k vyjádření lásky. Fyzické uvolnění je pro vás až na druhém místě, soustředíte se hlavně na emoce. Orgasmus je fajn, ale nemusí být nutně ani z jedné strany. Jste chápaví, tolerantní a milování máte spojené s emocemi. I to je důvod, proč byste nikdy nešli do rychlovky na jednu noc.

Dobrodruh

Vy jste pravý opak romantika. Jste vzrušující a svůdné stvoření, které milence okouzluje i šokuje. Se sebevědomím nemáte problém, stejně tak s jistotou či nadšením. Klidně si pustíte film pro dospělé a objednáte si erotickou hračku. Nikdy nevíte, zda ji nebudete někdy potřebovat. Ve vaší výbavě nechybí ani bičík či pouta. Nesnášíte pravidla a omezování a chcete v posteli člověka, se kterým se nebudete nudit. Vaší nevýhodou je, že dobrodružství chcete v posteli i mimo ni.

Výčitkář

Sex vám přináší minimální potěšení, po kterém toužíte jen výjimečně. K životu ho totiž skoro nepotřebujete. Většina z vás z něj má trauma z minulosti nebo vás prostě nebaví. Nikomu jste se o tom ale nesvěřili a představa dovádění v posteli je pro vás spíše noční můrou. Určitě byste se ale někomu svěřit měli, ideálně nějakému odborníkovi.

Kliďas

Na začátku vztahu jste opatrní, laskaví a velkorysí. Nemáte problémy ani v komunikaci, ale o milování se neradi bavíte. Postupem času se stáváte trochu předvídatelní a nudní. Rozkoš raději dáváte, než přijímáte. Klidně budete partnerovi hodiny dělat dobře, aniž abyste řekli, že vás to nebaví. Neumíte říct, co chcete, což je váš největší problém. Málokdy totiž řeknete, co vás baví, nebo nebaví, když se vás na to někdo přímo zeptá.

Závislák

Bez milování nemůžete být. Je pro vás vším, hlavně ale uvolněním od stresu. Pokud je vám odepřeno, naléháte, jste neodbytní a trochu na palici. Na jednu stranu je to s vámi jednoduché, protože dáte každému, ale na druhou stranu do něj nedáváte emoce a ostatní si o vás moc hezké věci nemyslí. Láska vám je cizí a neumíte vyjadřovat emoce. Možná jste zatím nenašli toho pravého, komu byste věřili a chtěli se mu otevřít.

Strašpytel

Sex vás prostě nebaví, ve spojitosti s ním cítíte úzkost, ale je vám trapné říct pravdu a svěřit se. Nemáte sebevědomí, jste většinou pod tlakem, že nejste tak dobří jako ostatní, a neumíte se s tím vyrovnat. Milování se většinou vyhýbáte a raději všechno řešíte masturbací. To souvisí i s tím, že s hledáním partnera nemáte zkušenosti a jste spíše sami.

Fetišista

Milování je pro vás fetiš. Máte jej spojené s nějakým rituálem či předmětem. Jste trochu sobci a chybí vám jakékoliv napojení na partnera. Neumíte dávat, jste zvyklí spíše přijímat. A to nejen v ložnici, ale i v životě. Pokud vás partner respektuje, jste oddaní a každý si s vámi milování užije. Pokud ne, tak nebudete nikdy spokojeni a jdete raději o dům dál.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články