Klaire Kipley, make-up artistka s neomezenou fantazií

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Klaire Kipley
Klaire Kipley

Make-up už dávno neslouží jen k tomu, aby se ženy nebo muži cítili atraktivnější. V dnešní době jeho sílu mnoho lidí používá k tomu, aby ze sebe udělali někoho nebo něco zcela jiného. Se stejným nápadem přichází také Klaire Kipley, která jej spojuje se svými originálními nápady, a vznikají tak unikátní snímky.

Make-up jako prostředek k sebevyjádření

Starší příspěvky od této make-up artistky jsou na sociálních sítích méně odvážné, ale plné dobrých nápadů. Postupem času tato umělkyně získala dobré jméno, začala více experimentovat a dodnes vytváří nezvyklé a bláznivé líčení. Často ve své tvorbě zachází až na hranu kontroverze, a proto má kromě svých fanoušků také odpůrce.

Zdroj: Instagram Klaire Kipley

Široká škála výtvorů

Klaire se neomezuje jen na jeden formát fotografií. Na sociální sítě přidává různé nápady. Propaguje pomocí make-upu různé značky, styluje se do zvířat, rostlin, animovaných postav, příšer a v poslední době také do různých druhů ovoce. Podle příspěvků, které přidává, lze soudit, že má zálibu v pestrých odstínech a zářivé barevnosti.

Zdroj: Instagram Klaire Kipley

Nedrží se jen jedné metody

Na fotografiích je patrné, že kombinuje více svých talentů. Kromě úctyhodné schopnosti pracovat s make-upem a napodobit různé vzory se ukazuje, že Klaire umí vytvářet perfektní fotografie, jež jsou následně ještě upraveny. Své fanoušky tak zásobuje extravagantními snímky a v každém se snaží přijít s něčím novým.

Zdroj: Instagram Klaire Kipley

Používá rekvizity

K perfektnímu výsledku používá make-up artistka také různé druhy ovoce. Vytváří z nich rekvizity, jako jsou náušnice nebo další šperky. Nezůstává jen u líčení, jelikož si barví také vlasy, používá paruky a podle příležitosti mění také outfit, aby vše bylo dokonalé.

Zdroj: Instagram Klaire Kipley

Co příspěvek, to originál

Klaire zatím přišla s fotografiemi, na nichž se snaží stylovat jako dračí ovoce, vejce, meloun, jahody, hroznové víno a spoustu dalších. Ani jedna z fotografií ale není podobná předchozí a vše je originální.

Autor: Eva Marešová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články