Je jí téměř 27 a natočila video o tom, že nemá žádné intimní zkušenosti. Dočkala se překvapivých reakcí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena
Zdroj: Shutterstock

Mnozí lidé čekají se svým poprvé na toho pravého. Většina z nás ale prožila alespoň nějakou lásku na střední, svou první pusu s někým, kdo se nám líbil, nebo nevinnou aférku, která nikdy v nic většího nepřerostla. Existují ale i ti, kteří se snaží zůstat zcela nevinní, dokud opravdu nepotkají někoho, kdo za to stojí. Píše o tom Daily Mirror.

Celá řada lidí na světě si první milování šetří, až potká toho, s kým bude mít jistotu. Není žádná ostuda přiznat se k tomu, že jste ještě s nikým nestrávili noc. Málokdo si ale dokáže představit, že by někdo téměř ve třiceti neměl žádné zkušenosti se vztahy.

Sedmadvacetiletá Emily Rose nikdy neměla žádného muže. Kromě toho, že nikdy nezažila vztah jako takový, se dokonce nikdy s nikým ani nelíbala. Jediný, komu podle svých slov kdy dala pusu, jsou její rodiče.

Nejste na světě sami

„Je mi dvacet sedm let. Nikdy jsem s nikým nechodila. Nikoho jsem nepolíbila a s nikým nestrávila noc. Jsem si jistá tím, že mě přitahují muži, nicméně nemám žádnou zkušenost ani s nimi, ani se ženami,“ řekla uživatelka ve svém videu na TikToku.

Podle svých slov Emily nedávno viděla podobné video na jiné sociální síti a rozhodla se sdílet se světem svůj příběh. Jí osobně totiž pomohlo vědět, že není v situaci sama.

„Myslela jsem si, že jsem divná. Ale když jsem slyšela, že v tom nejsem sama, rozhodla jsem se podpořit i ostatní, kteří se někdy cítili jako já,“ vysvětluje. „Chtěla jsem dodat odvahu všem, kteří se bojí, že si nikdy nikoho nenajdou.“

Emily říká, že několikrát měla příležitost k tomu se s někým sblížit. Ona se na to ale zkrátka necítila. Pak se zase na druhou stranu bála, že nikdy nikoho nenajde. Postupem času jí ale začalo docházet, že jen čeká na toho pravého.

@msemilyrose11Anyone else? Just me ?? #dating #relationshipgoals #singlelife #single #datingtiktok #neverhaveiever #fyp #fypシ #duetwithme #amialone #boysworld♬ Pieces (Solo Piano Version) – Danilo Stankovic

„Možná jsou na světě další lidé jako já. Takoví, kteří potřebují slyšet někoho se stejným příběhem, pochopit, že to není nic, za co by bylo třeba se stydět,“ říká ve videu.

Zaplavena podobnými zkušenostmi

Video uživatelky si od svého zveřejnění získalo již přes 250 000 shlédnutí. I když se Emily bála toho, že si o ní někteří lidé budou myslet, že je zvláštní, nakonec se dočkala jenom pozitivních reakcí.

Komentáře jsou zaplaveny podobnými zkušenostmi a slovy díků. Konečně totiž prý někdo řekl světu pravdu a dodal odvahu jiným. Mnoho lidí považuje Emily za hrdinku.

„Vždy jsem měla pocit, že jsem divná. Ale teď, když vidím tvoje video, chápu, že v tom nejsem sama. Tvoje myšlenky jsou něčím, co by měl svět znát. Už se nebojím přiznat svému okolí pravdu,“ píše jedna z fanynek.

„Svého prvního přítele jsem potkala až ve třiatřiceti,“ píše další. „Doposud jsem s ním ale nespala, čekáme na svatbu. A to ani nejsme věřící. Zkrátka to tak cítíme,“ dodává další komentář.

„Já jsem s několika ženami byl, teď toho ale lituji. Obdivuji všechny, kteří to mají jako vy, Emily. Jste skvělá a upřímná žena a přeji vám, ať v životě potkáte ideálního partnera,“ uzavírá debatu fanoušek.

Zdroj: TikTok, mirror.co.uk
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články