Komerční sděleníŽivotní styl

Komerční sdělení: Jak pečovat o podzimní formu?

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
box
Zdroj: Shutterstock

Pánové, léto je u konce, to ale neznamená, že byste měli polevit ve své snaze na sobě pracovat. Během teplých dní si člověk rád zašel zaplavat, udržoval se v kondici jízdou na kole, nebo trávil čas na tenisových kurtech. Jak ale správně pečovat o svou podzimní formu?

Posilování celého těla

Pokud se chcete udržet opravdu v kondici, je třeba posilovat celé tělo, nevynechat ani jeden jediný sval a cviky různě střídat. Chcete se před dámami cítit jako silní muži, u kterých je na první pohled jasné, že svou drahou polovičku ochrání před veškerým nebezpečím?

Posilování s činkami je základ, kterým byste měli začít. Pokud patříte k začátečníkům, v každé posilovně vám poradí, jaké cviky jsou vhodné na které partie. A pokud už máte nějaké ty zkušenosti posilovat můžete klidně i doma.

Ideální činku koupíte například na https://sportano.cz/p/119428/nastavitelna-cinka-trexo-40-kg-cerna-adt-40. Nastavitelná činka o váze 40 kilogramů má pohodlnou a protiskluzovou rukojeť, její použití je zcela bezpečné.

Upusťte páru při boxu

Pokud potřebujete odreagovat nejen tělo, ale i mysl, k nejlepším sportům patří box. U toho si totiž člověk skvěle vybije energii. K tomu, abyste se této aktivitě mohli věnovat, potřebujete ale ty správné boxerské boty.

Ideální najdete na https://sportano.cz/box/boxerske-boty. Základem jsou samozřejmě rukavice, bez kterých se při sportu neobejdete, je ale také důležité, aby vám neklouzaly nohy, abyste udrželi ten správný postoj a mohli se soustředit na údery.

Pánské boxerské boty ze Sportano jsou kvalitní, seženete je ve všech barvách a velikostech, a podle toho, jak moc se na box chcete specializovat, si také můžete vybrat jejich cenu. Pokud se sportem teprve začínáte, vejdete se do nižší finanční kategorie.

Pokud ale chcete boxovat pravidelně a věnujete se sportu už na trochu vyšší úrovni, vybírejte pánské boxerské boty například zde: https://sportano.cz/boxerske-boty-panske. Všechny nabízené modely vám poskytnou dostatečné pohodlí i ochranu.

Podzim je jednoduše ideálním časem, kdy si zajít alespoň dvakrát nebo třikrát do posilovny, nebo si dát pořádně do těla doma. Vždy je ale třeba myslet na to, že bez toho správného vybavení může být naopak sportování pěkně nebezpečné. Při výběru pomůcek to proto mějte na mysli.

Tento článek je reklamním sdělením.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články