Horoskop: Váhy čeká důležitý krok ve vztahu, Lvi vyřeší krizi. Jedno znamení to však tento týden nebude mít snadné

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Magicka zena
Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na následujících sedm dní? Kdo se bude hádat s partnerem, kdo bude mít energie na rozdávání a kdo si najde novou lásku? To se dozvíte v horoskopu na týden od 3. do 9. května.

BERAN

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo se nad vámi povyšuje a hned se vytratí, jakmile potřebujete pomoct, má to spočítané. Konečně nastal ten správný čas, abyste ho poslali do háje a ukončili s ním „přátelství“, které je vám k ničemu. Pokud z vás nějaký spolek či sdružení tahá jen peníze, ale nic nedělá, zrušte účast. Prostě se zbavte všeho, na co jste v poslední době jen dopláceli.

BÝK

Dočkáte se kariérního postupu, hlavně pokud vám to šéf slíbil, ale pouze pod podmínkou, že dohoníte všechny resty i za cenu probdělých nocí. Pokud máte veřejnou funkci, snažte se dodržet to, co jste slíbili. Na tom, jak se budete chovat tento týden, závisí vaše kariéra v následujících měsících, tak se to snažte nepokazit.

BLÍŽENCI

Informace z minulosti, které si vzájemně protiřečily, posoudíte ze zcela jiného úhlu. Vyplují na povrch nové informace, které vám dají objektivnější vhled. Zřejmě zanevřete na několik lidí, u kterých se ukáže, že prudili zbytečně. Do světa pouštěli lži jen proto, aby se zavděčili. Dobré zprávy obdržíte od soudu, pokud jste zapleteni do nějaké kauzy.

RAK

Seznamte se s nabídkami různých peněžních ústavů. Pokud totiž zjistíte, že vaše banka neznehodnocuje vaše úspory, udělejte změnu. Jestliže prodáváte či kupujete nemovitost či cennou věc, transakci zdárně dokončíte. Pokud vás sužuje nějaké vážné onemocnění, rehabilitace by vám mohly pomoct.

LEV

Pokud ve vašem partnerství, a to nejen tom intimním, ale i kamarádském či pracovním už delší dobu panuje krize, poslední lunární čtvrť tomu udělá konec. Bezbolestně vás odstřihne od toxických vztahů a budete mít konečně klid a budete zase normálně fungovat. Na druhou stranu dojde k uzavření smlouvy, kterou jste museli z různých důvodů odložit.

PANNA

Když vám při práci nebo jakékoliv fyzické aktivitě dojde dech, neházejte flintu do žita. Pokud vám chybí energie a síly, pomozte si důvtipem. Vždy totiž najdete originální řešení, kterým překvapíte i sami sebe. Jestliže máte nějaký zlozvyk, který vám leze do peněz, tento týden s ním konečně nadobro skoncujete.

VÁHY

Uvízli jste v mileneckém vztahu, který ustrnul? Konečně ho ukončíte. Nebudete toho litovat, protože hvězdy naznačují, že víkend prožijete romanticky ve dvou. Nová osoba zaplní místo ve vašem srdci. Pokud jste zadaní a zakládání rodiny odmítáte, konečně se rozhodnete pro to něco udělat. A nebudete se nyní věnovat ničemu jinému.

ŠTÍR

Věci, které už dosloužily, ale vy jste je stále nenahradili novými, se tentokrát rozpadnou a vy už si budete muset pořídit náhradu. Hvězdy vás přinutí zařídit si domácnost, ale nebudete muset vytáhnout paty z domu. Všechno si pořídíte na internetu, a ještě budete moci využít slevy. Jestliže rodiče mají výhrady k vašemu partnerovi, konečně se s ním smíří a začnou se k němu chovat jako ke členovi rodiny.

STŘELEC

Hvězdy vám propůjčily mimořádnou výřečnost, díky které dokážete najít řešení i ze zapeklité situace. Využijte toho a pusťte se do vyřešení sousedské, příbuzenské či pracovní hádky. Napětí a neshody s lidmi, se kterými se denně stýkáte, by se mohly brzy podepsat na vašem zdraví. Máte-li pracovní smlouvu na dobu určitou, prodlouží vám ji. A pokud práci nemáte, tak najdete skvělé místo.

KOZOROH

Jste nervózní, když finance v rodině neodpovídají výnosům a příjmům. V tomhle týdnu se vám podaří dostat peníze pod kontrolu a skoncujete s utrácením za to, co není nutné. Výjimku by ale měla mít volnočasová aktivita, v téhle oblasti byste se měli plácnout přes kapsu. V době lockdownu jste si zálib moc neužili, teď byste si to měli vynahradit.

VODNÁŘ

Pokud máte pocit, že vám doma někdo rozkazuje nebo vás omezuje, planety vám dovolí stát se opět autoritou i před širokou rodinou, tudíž získáte zase moc rozhodovat sami o zásadních věcech. Stačí, když budete ignorovat rozkazy. Když se totiž zaseknete, nikdo s vámi nehne. Všichni se budou muset smířit s tím, že nebudete skákat, jak oni pískají.

RYBY

Jste jediné znamení, které to tento týden nebude mít snadné. Aktivuje se totiž sektor karmy a skrytých nepřátel, takže si vzpomenete na dávné křivdy a zrady, hlavně na ty, co mají něco společného s vaším majetkem. Je to ale jen kvůli tomu, abyste začali používat zdravý rozum a uvědomili si, že se trápíte něčím, co už nejde změnit. Nechte minulost za sebou a koukejte se do přítomnosti.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články